X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Game On - Ars Independent

Ostatnia aktualizacja: 10.06.2019 20:14
Jeszcze tylko do soboty 15 czerwca można zgłaszać się do prezentacji na Game On - otwartej dla studentek i studentów (i nie tylko) sceny by pokazać i opowiedzieć o swojej game devowej twórczości.
Ars Independent 2019
Ars Independent 2019Foto: mat. pras./ Tymoteusz Staniek

Game On skierowane jest do wszystkich, którzy animują, modelują, programują, piszą, komponują, projektują do gier wideo (lub innych interaktywnych mediów). Wydarzenie odbędzie się w piątek 27 września, towarzysząc Nocnej Giełdzie Gier Wideo – festiwalowemu indie showcase'owi. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny!

W ramach multimedialnego festiwalu Ars Independent odbędzie się również Nocna Giełda Gier Wideo, targi najnowszych gier oraz showcase interaktywnych mediów i nowych technologii To wszystko już pod koniec września w Katowicach.

mat. pras.