X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Regałowisko 2019 - Bielawa

Ostatnia aktualizacja: 11.06.2019 20:44
Festiwal Regałowisko w Bielawie istnieje od ponad 20 lat. To wydarzenie gdzie mały, jak i duży, znajdzie wszystko, by przyjemnie spędzić czas. Plaża przy zalewie, kajaki i rowerki wodne, basen dla najmłodszych czy wyspa z paleniskami na rodzinnego grilla - wszystko to i jeszcze więcej znajdziecie w bezpośrednim sąsiedztwie terenu imprezy.
Regałowisko 2019
Regałowisko 2019Foto: mat. pras.

Rok 2019 to kolejne wyzwanie. Poza muzyczną ucztą będziecie mogli wziąć udział w warsztatach tańca, wybrać się na spotkania autorskie prowadzone przez Marka "Zimę" Niewiarowskiego, a także skorzystać z bogatej strefy wypoczynkowej. Na najmłodszych Festiwalowiczów czeka rozbudowana Strefa Dziecka.

mat. pras.