X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Slot Art Festival

Ostatnia aktualizacja: 24.06.2019 20:09
Codziennie 3 okazje, aby spróbować czegoś nowego lub zgłębić temat, który zawsze Cię intrygował. Chcesz się poruszać czy zaszyć w kącie? Rozmyślać czy dyskutować? Indywidualnie czy z ludźmi? A może wszystko na raz? 
Slot Art Festival
Slot Art FestivalFoto: mat. pras./Ola Zawada

Warsztaty
W tym roku z ponad 200 zgłoszeń organizatorzy wybrali 150 pasjonatów, którzy będą dzielić się tym, co potrafią i lubią robić. Od środy do soboty, codziennie będziesz mieć 3 możliwości, aby spróbować czegoś nowego lub pogłębić swoją wiedzę. Warsztaty podzielono na 5 sekcji: manualne, muzyczne, sportowe, sceniczne oraz "różne".


W warsztatach manualnych znajdziesz wiele technik plastycznych (decoupage, ceramika, linoryt, paper mache, pirografia, kaligrafia, origami). Będziemy fotografować i bawić się wyglądem tworząc dredy czy malując henną. Wiele jest też zabawy tkaninami: haft, tkanie na krośnie, szycie na maszynie, szydełkowanie. W duchu zero waste będziemy tworzyć i przetwarzać: powstaną recyklingowe obrazy, biżuteria i eko-kosmetyki; przetopimy plastik na nowe przemioty. Stworzymy własne świece, lalki waldorfskie, notatniki, a nawet projekty domów!

Warsztaty muzyczne to gratka zarówno dla wokalistów, jak i instrumentalistów - ale też dla tych, którzy chcieliby się zupełnie nieprofesjonalnie pobawić dźwiękami. Zagramy na djembe i DJ'skich deckach, a także własnoręcznie wykonanych kijach deszczowych. Poznamy śpiew alikwotowy, gardłowy i biały, będziemy wybierać pomiędzy gospel a beatboxem. Zaśpiewamy pieśni pogrzebowe i kołysanki z całego świata, a chętni stworzą nawet własny musical!

Warsztaty sceniczne to mix tańca, teatru i kuglarstwa. Przy afrykańskiej kizombie warsztaty z flamenco, salsy, bachaty czy nawet reggaetonu wydają się wręcz tradycją :) Nie zabraknie też tańców w kręgu, żydowskich i irlandzkich. Zakręcicie diabolo, poikami, kendamą, levistickiem i innymi kijami. W końcu odkryjemy również nietypowe twarze teatru: teatr migowy czy dyskusje społeczne w teatrze-forum.

Do niemal kuglarskich sztuczek zaproszą też warsztaty sportowe, wśród których znajdziemy akrobatykę powietrzną, chodzenie po linie, hula hoop czy slackline. Możemy też liczyć na bardziej standardowe dyscypliny: od szachów, przez jazdę na motocyklu i strzelanie z łuku, po... wspinaczkę na drzewa!

Ostatnią sekcją, która pozwala nam uporać się z całą resztą propozycji, są warsztaty "różne". Znajdziemy tu okazje do liźnięcia języków obcych, takich jak chiński, esperanto, starożytna greka, a nawet migowy i... psi! Wiele będzie kontaktu z przyrodą: warsztaty tropienia zwierząt, zachowania w lesie, etnobotaniki i tworzenia ogrodu społecznego. Będzie gra terenowa, gra w mafię i projektowanie gier.

Slot - jakkolwiek w środku wakacji - to również okazja do zmiany czy zaplanowania swojego życia zawodowego z profesjonalnymi doradcami. Wśród nich wykładowcy Uniwersytetu SWPS, a także psychologowie i praktycy biznesu, pomagający m.in. myśleć projektem, pracować metodą design thinking, tworzyć strategie biznesowe i plany komunikacji.

mat. pras.

Zobacz więcej na temat: Wrocław