X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Slavic Game Jam 2019

Ostatnia aktualizacja: 28.06.2019 20:05
Zawsze marzyłeś o stworzeniu własnej gry komputerowej? Tego lata będziesz miał idealną okazję, by tego dokonać! Już 18 lipca rusza piąta edycja Slavic Game Jamu - największego game jamu w Europie Środkowo-Wschodniej. Nieważne, czy jesteś profesjonalistą czy początkującym, możesz spróbować swoich sił i stworzyć grę w jeden weekend.
Slavic Game Jam
Slavic Game JamFoto: mat. pras.

Slavic Game Jam 2019 to wydarzenie dla każdego fana cyfrowej rozrywki. Jest to idealna okazja by stworzyć swoją wymarzoną grę wśród 300 innych deweloperów z branży. Za duża konkurencja? Niż bardziej mylnego - Slavic Game Jam jest pozbawiony wszelkiej rywalizacji. Liczy się przede wszystkim dobra zabawa, a w takim gronie pasjonatów gier na pewno jej nie zabraknie. Uczestnicy będą tworzyli gry od piątku (19.07) do niedzieli (21.07) przez 48 godzin, w trakcie których czeka na nich też sporo innych atrakcji. Slavic Game Jam 2019 odbędzie się w Centrum Zarządzania Innowacjami i Transferem Technologii przy Politechnice Warszawskiej.

Jak co roku, wydarzeniu będą także towarzyszyć serie wykładów i warsztatów, gdzie każdy uczestnik może poszerzyć swoją wiedzę i umiejętności. Ponadto, będzie to dobra okazja do nawiązania kontaktów z ludźmi z branży. Jednakże, żeby nie odrywać nikogo od pracy nad grą, prelekcje odbędą się w czwartek, 18 lipca, w ramach nowej mini konferencji Slavic Talks. Poszukiwacze wiedzy, którzy nie chcą brać udziału w weekendowym game jamie, mogą nabyć osobne bilety wyłącznie na ten dzień.

Oficjalne otwarcie game jamu odbędzie się w piątek, 19 lipca o 12:00, ale wszystkich uczestników zapraszamy już w czwartek wieczór na imprezę inauguracyjną. Danie główne - koncert muzyki elektronicznej na żywo.

mat. pras.

Zobacz więcej na temat: gry