Carbon Silesia Festival 2022 - znamy termin festiwalu

Ostatnia aktualizacja: 24.03.2022 12:50
Już 10 i 11 czerwca 2022 roku po raz drugi do Zabrza zawitają największe gwiazdy współczesnej muzyki elektronicznej, które przejmą niezwykle urokliwe miejsce, jakim jest Sztolnia Królowa Luiza.
Carbon
Carbon Foto: mat. pras./Mateusz Czech

Właśnie poznaliśmy termin tego wydarzenia, który już w ubiegłym roku zapewnił wszystkim niezapomniane chwile, wrażenia oraz najprawdziwsze muzyczne emocje za sprawą przemyślanego programu muzycznego, a także audiowizualnej oprawy na najwyższym poziomie. Ubiegłoroczne spotkanie w ramach Carbon Silesia Festival było ogromnym sukcesem, zaś organizatorzy tego wydarzenia zapewniają, że tegoroczne spotkanie zapewni jeszcze więcej pozytywnych wrażeń. Na sukces tego czerwcowego festiwalu złoży się nie tylko szereg znamienitych gości z zagranicy oraz kraju, ale także wyjątkowa lokalizacja, którą bez krzty przesady można nazwać wyjątkową i jedyną w swoim rodzaju, jeśli mówimy o festiwalowej mapie w kraju.

Carbon Silesia Festival 2022 to idealny dowód na to, że elektroniczne brzmienia najwyższej próby doskonale sprawdzają się w postindustrialnej przestrzeni kopalni Sztolnia Królowa Luizy, dlatego biorąc pod uwagę wyjątkowość tego festiwalu zachęcamy, aby śledzić na bieżąco festiwalową komunikacje, gdyż już w kwietniu poznamy pierwsze nazwiska, które uświetnią drugą edycje tego wydarzenia. Festiwal odbędzie się na terenie województwa śląskiego, które jest partnerem głównym wydarzenia i co raz mocniej z roku na rok udowodnia, że jest najważniejszym miejscem na kulturalnej mapie Polski, posiadając i wspierając kolejny duży festiwal muzyczny, który ściąga tysiące miłośników niebanalnych brzmień i nieskrępowanej zabawy! Za wydarzenie odpowiada agencja GoFest, stojąca za sukcesami największego zimowego festiwalu w Polsce -  SnowFest, więc najwyższa jakość gwarantowana.

 mat. pras.