X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Stage4YOU

Ostatnia aktualizacja: 14.01.2019 16:01
Uniwerek.TV poszukuje młodych zespołów i artystów do VII edycji Stage4YOU. Konkurs przeznaczony jest dla osób do 30. roku życia. W poprzednich edycjach udział wzięli między innymi znany z programu The Voice of Poland Maksymilian Łapiński oraz duet PARA.
zdjęcie ilustracyjne
zdjęcie ilustracyjneFoto: FirmBee/Pixabay

Celem programu muzycznego jest wspieranie młodych twórców dobrej muzyki, którzy rozpoczynają swoją artystyczną przygodę. Główną nagrodą jest koncert na JUWenaliach Uniwersytetu Warszawskiego 2019 oraz nagranie własnego wideoklipu przy współpracy z Uniwerek.TV.

Pierwszym z trzech etapów jest przyjmowanie zgłoszeń nadesłanych wraz z demo. Etap drugi to przesłuchania w klubie Proxima. Przed ostatnim etapem Uniwerek.TV przygotuje materiały wideo o zespołach oraz zaprosi artystów do profesjonalnego studia nagraniowego. Podczas finałowego koncertu w klubie Proxima głosami jury oraz publiki zostanie wybrany zwycięzca VII edycji Stage4YOU. Przesłuchania starują 3 lutego.

mat. pras.