X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

UnderSound

Ostatnia aktualizacja: 23.04.2019 14:48
UnderSound to cykl klimatycznych, kameralnych koncertów organizowanych przez studentów - pasjonatów muzyki. Inicjatywa zrodziła się z sentymentu do niegdyś odbywających się koncertów w uczelnianej kawiarni Hades, która wieczorami wypełniała się dźwiękami gitar i śpiewu. UnderSound promuje debiutujących artystów, związanych z muzyką z pogranicza elektroniki, alternatywy oraz nowych brzmień.
zdjęcie ilustracyjne
zdjęcie ilustracyjneFoto: Gansstock/shutterstock.com

Już 25.04 w Localu na Mokotowie odbędzie się piąta odsłona projektu, podczas której zagrają Dwaena, Łaty oraz Łaski Bez. Wydarzenie bezpłatne.

Krótko o występujących zespołach:

Dwaena, dwasody, dawniej 2Na - dwudziestodwuletni muzyk, tekściarz, raper, wokalista. Od wydanej w 2014 roku nakładem QueQuality epki 'VORTEX' zdążył niejednokrotnie zmienić gatunek swojej twórczości. Jego ostatnie wydawnictwo 'KOBOZIOZIO' to szczera podróż wstecz - tekstowo do dziecinnych lat 90' i początku milenium, a muzycznie poprzez funk, jazz, pościelowe r&b i prawdziwy hip-hop lawiruje i sprawdza się na najróżniejszych podkładach.

Łaty powstały 2 lata temu we wrocławskiej kamienicy przy ul. Łaciarskiej. Interesującą mieszankę indie rocka z popem tworzą Hanna Stefaniuk (wokal), Piotr Wit (gitara), Michał Kotowicz (gitara basowa) oraz Jarosław Marszałek (perkusja). Łaty samodzielnie zajmują się zarówno tworzeniem, produkcją, jak i promocją materiału.

Łaski Bez powstały rok temu, mimo że grają ze sobą od 6 lat. Zespół tworzą Stanisław Bukowski (wokal, perkusja), Agnieszka Kamińska (wokal, bas) i Robert Ostoja-Lniski (gitara). Grają muzykę z pogranicza rocka, alternatywy, bluesa, r’n’b i popu.

mat. pras.