X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Centralny Plac Zabaw

Ostatnia aktualizacja: 24.07.2019 21:27
Już 27 lipca startuje Centralny Plac Zabaw, miejsce warsztatów, koncertów, spotkań, spektakli, animacji i eksperymentów, które przyciąga ludzi wyjątkową atmosferą! W tym roku organizatorzy przygotowali dla Was mnóstwo nowych propozycji, ale jedno pozostaje bez zmian – CPZ jest tworzone dla Was, lecz przede wszystkim z Wami.
Centralny Plac Zabaw
Centralny Plac ZabawFoto: mat. pras.

Przez ponad miesiąc – do 1 września – na Placu będziecie mogli odpocząć, spotkać się z ze znajomymi i poznać ludzi, którzy pomogą Wam odkryć nowe pasje.

Na wydarzeniu pojawią się artyści z różnych dziedzin sztuki i animatorzy, którzy udowodnią jak niewiele trzeba, aby zmienić nasze otoczenie. Wirydarz po raz kolejny stanie się sceną niezwykłych wydarzeń, a na Placu pojawią się różne obiekty i instalacje angażujące wszystkie zmysły do nauki i zabawy.
Dla tych, którzy będą mieli ochotę na chwilę relaksu na świeżym powietrzu przygotowano specjalną strefę hamakową!

Obiekty na Centralnym Placu Zabaw stworzycie z artystami, rzemieślnikami i animatorami z uczestnikami. W powstających w tym roku instalacjach organizatorzy stawiają na działania sensoryczne, uwzględniając też potrzeby osób niewidzących i niesłyszących. Na Placu pojawi się m.in. „Ławkra" (z lodową, świecącą w nocy lampą powstałą na warsztatach składania papieru), „Kopuła hamakowa" (kolorowe miejsce spotkań i wypoczynku) oraz „Śruba akustyczna" z której co tydzień usłyszycie wiersze innych poetów, recytowane przez mieszkańców miasta, którzy wezmą udział w projekcie.

mat. pras.