X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Magdalena Lamparska: siedząc w domu, nie złapie się okazji

Ostatnia aktualizacja: 13.05.2018 15:40
- XXI wiek to jest ten czas, kiedy należy brać sprawy we własne ręce. Mamy różne możliwości, dobrze jest je wykorzystać - mówi Magdalena Lamparska.
Audio
  • Magdalena Lamparska o zawodowych wyzwaniach, nowych formach artystycznej ekspresji i "braku napinki na Hollywood" (Nieprzeciętne rozmowy/Czwórka)
Magdalena Lamparska w studiu Czwórki
Magdalena Lamparska w studiu CzwórkiFoto: Czwórka/Magdalena Żelazowska

Magdalena Lamparska Każdy aktor gdzie indziej odnajduje szczęście. Niektórzy robią to na czerwonym dywanie, ja zdecydowanie w teatrze

Aktorka jest absolwentką Akademii Teatralnej im. Aleksandra Zelwerowicza w Warszawie. Występowała w wielu filmach i serialach telewizyjnych - m.in. przebojowych "Listach do M." i komedii romantycznej "Porady na zdrady". Ostatnio aktorka próbuje sił jako pisarka. Jest autorką książki o Poli Negri [Posłuchaj >>>], tworzy też scenariusze. - Nie chodzi o to, że znudziło mi się granie. Po prostu wydaje mi się, że aktor powinien być artystą i powinien szukać różnych form wyrazu. Pisanie jest dla mnie jednym z takich sposobów - tłumaczy.

Magdalena Lamparska Ameryka wydaje się taka "niemożliwa". Do Los Angeles codziennie przyjeżdżają setki aktorów, żeby spełnić swoje marzenia

Aktorka opowiada także o teamie scenariuszowym Gerlsy, który założyła m.in. z Olgą Bołądź i Julitą Olszewską i tłumaczy, jak będzie wyglądać ich kobiece kino. Zdradza także, co robi w Hollywood i dlaczego postanowiła posłuchać rady Antonio Banderasa.

***

Tytuł audycji: Nieprzeciętne rozmowy

Prowadzą: Michał Misiorek

Gość: Magdalena Lamparska (aktorka)

Data emisji: 13.05.2018

Godz. emisji: 9.30

kul/gs


Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Natalia Szroeder: boję się słowa artystka

Ostatnia aktualizacja: 29.04.2018 10:10
- Przygodę z muzyką zaczynałam w zespole folklorystycznym, który założył mój dziadek. Nie mówiłam, nie chodziłam, trudno mi powiedzieć, kiedy po raz pierwszy wdrapałam się na scenę - śmieje się wokalistka Natalia Szroeder.   
rozwiń zwiń

Czytaj także

Agata Nizińska: niepokorność na mojej płycie ma wiele znaczeń

Ostatnia aktualizacja: 06.05.2018 12:48
- Niepokorność, to zadawanie pytań bez strachu. Każdy z dwunastu utworów, które znalazły się na mojej płycie, zadaje pewne pytanie. A to nie jest proste. Nie zadajemy pytań, bo boimy się usłyszeć na nie odpowiedź - mówiła piosenkarka i aktorka Agata Nizińska.
rozwiń zwiń