X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Marcin Bosak: wielkość roli nie ma znaczenia, jeśli pracujesz z dobrą ekipą

Ostatnia aktualizacja: 12.05.2019 11:00
- W moim zawodzie zdarza się tak, że już prawie wydaje ci się, że grasz, a potem nagle ktoś zmienia zdanie i twoją rolę dostaje ktoś inny - opowiada Marcin Bosak. - W ubiegłym roku mój telefon milczał, w tym znów zaczęły pojawiać się ciekawe propozycje - dodaje.
Audio
  • Marcin Bosak o najważniejszych rolach, najciekawszych spotkaniach i pracy w teatrze (Nieprzeciętne rozmowy/Czwórka)
Marcin Bosak
Marcin BosakFoto: Czwórka/Michał Misiorek

Czytaj także
czwórka katarzyna zielińska 1200 kulik.jpg
Szymon Weiss. Od tłustych dymów do orkiestry symfonicznej

Gość Czwórki ma na koncie ponad 70 ról - w filmach, serialach i spektaklach teatralnych. - Szczególnie pamiętam te, których wartością dodaną była jakość spotkania z innymi ludźmi. Z reżyserem, z koleżankami i kolegami na planie - wyjaśnia aktor.

Marcin Bosak wspomina także pierwsze spotkanie z Agnieszką Holland, z którą współpracował później przy kilku projektach. - Byłem studentem IV roku Akademii Teatralnej i zapisałem się na warsztaty z reżyserką w łódzkiej Filmówce. Wziąłem swoje zdjęcie, podpisałem je i wręczyłem pani Agnieszce. Minęło kilka lat, miałem już za sobą historię z serialem "M jak miłość" i dostałem propozycję zagrania w "Ekipie", którą współtworzyły Agnieszka Holland, Kasia Adamik i Magdalena Łazarkiewicz - opowiada. 

Obecnie aktora możemy oglądać m.in. w głośnym spektaklu na podstawie powieści Szczepana Twardocha pt. "Król". Gdzie czuje się "jak w domu" - przed kamerą czy na scenie? Które role były dla niego przełomowe? Co traktuje za swój największy sukces, a co - za największą porażkę? Zapraszamy do wysłuchania całej rozmowy.

Czytaj także
czwórka katarzyna warnke 1200 kulik.jpg
Katarzyna Warnke: Vega to Bareja naszych czasów

***

Tytuł audycji: Nieprzeciętne rozmowy

Prowadzi: Michał Misiorek

Gość: Marcin Bosak (aktor)

Data emisji: 11.05.2019

Godz. emisji: 9.30

kul/ac


Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Tomasz Ciachorowski: czasami nie wyrabiam na zakrętach

Ostatnia aktualizacja: 16.12.2018 11:30
- Zdarza mi się, że muszę zrezygnować z niektórych propozycji, bo czasami nie wyrabiam na zakrętach. Ale póki jestem młody i mam tyle wigoru będę korzystać z zasobów, którymi dysponuję - deklaruje Tomasz Ciachorowski.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Roma Gąsiorowska: nie robię niczego na siłę

Ostatnia aktualizacja: 31.03.2019 12:00
- Mam mnóstwo pomysłów w szufladzie. Kiedy tylko zakiełkuje mi w głowie jakaś myśl, spisują ją i odkładam na później. Nie robię nic na siłę. Raczej szukam takich okoliczności, które dają przestrzeń do realizacji projektów - opowiada Roma Gąsiorowska.
rozwiń zwiń