X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Piosenka na 100. Konkurs ZAiKS i Polskiego Radia  

Ostatnia aktualizacja: 13.02.2018 18:31
To wydarzenie, w którym udział mogą wziąć muzycy, twórcy i wydawcy. - Po prostu trzeba mieć odwagę, by wziąć w nim udział - mówił Marek Kościkiewicz, założyciel zespołu DeMono. 
Audio
  • "Piosenka na 100" - w ramach cyklu "100 na 100" o konkursie ZAiKS i Polskiego Radia (Stacja Kultura/Czwórka)
zdjęcie ilustracyjne
zdjęcie ilustracyjneFoto: LDprod/Shutterstock

rusowicz sikorski 1200.JPG
Rusowicz i Gasiul: nie ma ferii bez deski

Konkurs na polski przebój roku zorganizowany został okazji 100-lecia działalności ZAiKS-u i ma za zadanie popularyzację twórczości polskich autorów oraz ich prezentację wśród słuchaczy Polskiego Radia. - Pomysł pojawił się trzy lata temu. To nie tylko duża machina organizacyjna, ale także wydarzenie, które przyniesie sporo radości - mówił Michał Komar, z-ca przewodniczącego zarządu Stowarzyszenia Autorów ZAIKS. Zaś jak przekonywał Piotr Nagłowski, niemała nagroda, czyli 100 tys. zł. ma przypaść "utworowi skończonemu". - Takiemu, który będzie świetnie napisany muzycznie, będzie miał tekst z przesłaniem i zostanie dobrze wykonany - tłumaczył rozmówca Damiana Sikorskiego.

Konkurs wystartował 12 lutego, a piosenki można zgłaszać do 2 kwietnia. Kapituła wybierze spośród nadesłanych utworów 10 najlepszych, a potem słuchacze Polskiego Radia głosować będą na wybrane przez siebie kompozycje. Spośród pięciu utworów, które otrzymają największą liczbę głosów, wybrany zostanie zwycięski utwór, a ogłoszenie wyników nastąpi w czerwcu.

Gdzie zgłaszać można swoje kompozycje i która z nich ma największe szanse? Zapraszamy do wysłuchania nagrania ze studia Czwórki. 

***

Tytuł audycji: Stacja Kultura

Prowadzi: Dominika Klimek

Przygotował: Damian Sikorski

Data emisji: 13.02.2018

Godzina emisji: 10.35

kd

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak