X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Gamingowy powrót do przeszłości

Każdy z graczy w zależności od dnia narodzin, zaczynał swoją przygodę z grami od danego tytułu konkretnej generacji. Wiele gier zapadło nam w pamięć i do dziś lubimy do nich wracać. 
zdjęcie ilustracyjne
zdjęcie ilustracyjneFoto: Pixabay
O Audycji
Tytuł Gamingowy powrót do przeszłości
Prowadzący Łukasz "JeffreJ" Chmiel 

Mario? Contra? Tekken? Wiele kultowych tytułów doczekało się swych odświeżonych wersji, dzięki którym, możemy przeżywać nostalgiczne przygody na nowo.

Łukasz "JeffreJ" Chmiel wspomina dzień, gdy dziadkowie kupili mu, od starszego kuzyna Atari. Następnie przyszła kolej na Amigę. Nie mogło wtedy zabraknąć gier takich jak Mortal Combat czy Prince od Persia. Mateusz "Hax" Ogonowski podkreśla, że tę grę należało "przejść" na raz, co nigdy mu się nie udało. - To była gra niezwykle trudna, wymagająca, czyhały na nas liczne pułapki - dzieli się wrażeniami. 

W audycji padły takie tytuły jak Mario (gamerzy w studiu nie zapomnieli by pochwalić się jakimi cheatami sobie pomagali), Contra, Goal 3 czy gra z Kapitanem Tsubasą. W podróż w przeszłość zabiorą też tych, którzy pamiętają kultowy już dialog "Hello! Hello! Follow me! Ok!". Jakie gry były najlepsze lub najbardziej kultowe w swoich czasach? Dlaczego wypaliły dziurę w naszej pamięci i zawsze wspominamy je z uśmiechem? O tym m.in. w nagraniu audycji. 

Zachęcamy także, by zapoznać się z kalendarium gracza, które jak co tydzień zaprezentował Mateusz Kulik.

***

Tytuł audycji: Strefa gamingu

Gość: Mateusz "HaX" Ogonowski

Data emisji: 1.09.2019

Godzina emisji: 12.08

pj

Playlista
Tagi
Playlista