"Dziewczyny grają". Muzyczne wybory Kasi Lins

Ostatnia aktualizacja: 18.10.2021 21:30
- Muzyka podsyca emocje, targa wrażliwość, formuje rzeczywistość, kreuje nastrój. Wypruwa moje wnętrzności albo niesie ukojenie. Dobra piosenka to ta, do której tęsknię. Chętnie podzielę się nimi ze słuchaczami - zapowiada Kasia Lins, bohaterka kolejnej odsłony cyklu "Dziewczyny grają".
Kasia Lins
Kasia LinsFoto: Kasia Los/Universal Music/mat. prasowe

Posłuchaj
kasia lins 1200.jpg
Kasia Lins. Artystka muzyki, tekstu i obrazu

Wokalistki biorące udział w audycjach pod hasłem "Dziewczyny grają" to zdolne, oryginalne i charakterne Dziewczyny. Mają swoich ulubionych wykonawców, płyty do których chętnie wracają i piosenki, które nucą pod nosem. Zachwycają się, rozczarowują, przelotnie fascynują.

Zobacz także:


Posłuchaj
Lena Osińska 1200.jpg
"Dziewczyny grają". Debiut Leny Osińskiej

W każdym programie swoimi muzycznymi fascynacjami dzielą się m.in. Kasia Lins i Joanna Longić. Najbliższa audycja to muzyczna selekcja od Kasi Lins. W programie usłyszymy m.in. Joni Mitchell, Laureen Hill i Franka Zappę. 

Na audycję "Dziewczyny grają" zapraszamy w czwartek (21.10) o godz. 19.00. Poprowadzi ją Kasia Lins.

***

Audycji "Dziewczyny grają" można słuchać na antenie Czwórki w każdy czwartek o godz. 19.00, na stronie www.czworka.online, w systemie cyfrowym DAB+ oraz poprzez aplikację Player Polskie Radio.

mat. prasowe/kul/ac/kd

 

Czytaj także

Neena: koledzy ze studiów słuchają moich piosenek

Ostatnia aktualizacja: 28.11.2018 12:30
- Muzyczne inspiracje czy fascynacje nie przelatują przeze mnie, tylko gdzieś kumulują się. Jeśli ich echa słychać w moich utworach, to prawdopodobnie zrobiłam to podświadomie - opowiada Neena. Artystka właśnie zadebiutowała krążkiem "Flipside".
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Dancing Song", czyli Żal zaprasza do tańca

Ostatnia aktualizacja: 07.02.2019 13:04
- "Dancing Song" to nasz nowy singiel, który jest zamkniętą opowieścią. Nie odcina się się od debiutanckiego "Teodora", nie zapowiada nowego krążka. Służy do tańca tu i teraz - opowiadają członkowie duetu Żal.
rozwiń zwiń