X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Czwórka na Ars Independent 27 września godz. 20:05

Zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcie ilustracyjneFoto: shutterstock.com/ igorstevanovic
O Audycji
Tytuł Czwórka na Ars Independent 2019/09/27 19:00
Prowadzący Jasieński Kamil, Kulik Mateusz
Opis

W piątkowy wieczór jesteśmy na Festiwalu Ars Independet w Katowicach. Tu właśnie podczas Nocnej Giełdy Gier Wideo rozmawiamy z młodymi twórcami o ich najciekawszych produkcjach. Naszym gośćmi są: Gaba Palicka kuratorka animacji, która opowie o krótkich filmach dla dorosłych, Piotr Gacek programer festiwalu zaprosi na VJ / DJ set przygotowany we współpracy z “Tajnym projektem” oraz DJ Szoszaną XD na podstawie „Krainy Grzybów” Wiktora Striboga a Maciej Gryzełko kurator sekcji wideoklipu zdradzi jakie trendy obowiązują teraz w tym gatunku. Jacek Wandzel kurator gier wideo podsumuje naukową konferencję pt "Erotyka w grach video". Kto zdobędzie tytuł Czarnego Konia w kategoriach: gra, widoklip i animacja oraz jakie filmy będzie można obejrzeć w najmniejszym kinie świata? Sprawdzają Mateusz Kulik i Kamil Jasieński.

Goście Gaba Palicka, Jacek Wandzel, Bartosz Sołtysik
Playlista
Tagi
Playlista