X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Polacy na równiku

Ostatnia aktualizacja: 20.10.2019 20:18
Już 24 i 25 października na Uniwersytecie Łódzkim spotkają się polscy naukowcy, badający strefę równikową. Na konferencji, badacze podzielą się wynikami swoich badań, które prowadzone są w najbardziej bioróżnorodnych regionach świata.
zdjęcie ilustracyjne
zdjęcie ilustracyjneFoto: shutterstock/ Mooshny

Konferencja w Łodzi ma na celu rozpoczęcie międzyuczelnianej współpracy krajowych ośrodków badawczych. Organizatorką wydarzenia, jest botaniczka z Uniwersytetu Łódzkiego dr hab. Marta Kolanowska, która ostatnio razem ze swoimi współpracownikami zdobyła fundusze na utworzenie rezerwatu przyrody w południowej Kolumbii. Na czwartkowym spotkaniu badaczka, przedstawi polskiemu środowisku naukowców plany utworzenia terenowej stacji w dolinie Sibundoy.

Dodatkowo, na konferencji zostaną omówione także kursy dla studentów z zakresu ekologii tropikalnej, jak i możliwość prowadzenia małych projektów badawczych w ramach zajęć terenowych.

W wydarzeniu, wezmą udział badacze z Uniwersytetu Łódzkiego, Uniwersytetu Gdańskiego, Uniwersytetu Jagiellońskiego, Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu oraz Polskiej Akademii Nauk.


aj 

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak