Grubson zapowiada nowy album

Ostatnia aktualizacja: 17.04.2020 13:39
Jest pierwszy singiel i teledysk.
Grubson @ Red Bull SoundClash, Warszawa 2019
Grubson @ Red Bull SoundClash, Warszawa 2019Foto: Artur Zawadzki/REPORTER/East News

Do sieci trafił właśnie nowy singiel Grubsona pt. "Umysł" zwiastujący nowy album artysty. Roztańczonemu, optymistycznemu nagraniu towarzyszy teledysk nagrany w czasie kwarantanny. Występują w nim m.in. Ania Rusowicz, Bovska, Czesław Mozil, Majka Jeżowska, Barbara Kurdej-Szatan, Gooral, DJ Eprom, L.U.C., Paprodziad, oczywiście Jarecki i DJ BRK, itd.

O samym klipie artysta na Facebooku pisze tak: "Ze względu na okoliczności wszystkie nasze plany związane z realizacją teledysku legły w gruzach, ale nie poddaliśmy się i dzięki pomocy znajomych, przyjaciół udało się zrealizować wyjątkowy obrazek. Mam nadzieję, że w tych trudnych chwilach doda Wam otuchy, uśmiechu i pozytywnej energii!

A oficjalna notka do utworu głosi: "Zerwijmy męczące nas blokady i uwolnijmy głowę od złych emocji, zbędnych myśli, od tego, co nas więzi i nie pozwala iść dalej. Dajmy sobie przestrzeń i swobodę, bez ocen, barier, granic, które często narzucamy sobie sami. Bądźmy TU I TERAZ. Teledysk powstał w okresie kwarantanny domowej związanej z epidemią wirusa Covid-19. Dziękuję, że mimo tego, iż każdy był w swoim domu, wspólnymi siłami udało nam się stworzyć taki ładny obrazek. Pamiętajmy, że tworzymy jeden organizm nie tylko w trudnych chwilach ale przez cały czas".

MaH

Zobacz więcej na temat: grubson teledysk