Zawierucha Filmowa

Ostatnia aktualizacja: 16.05.2020 10:15
Aktor, który zagrał Romana Polańskiego w filmie w Quentina Tarantino pt "Pewnego razu w Hollywood" startuje z programem filmowym na Instagramie.
Rafał Zawierucha podczas Narodowego Czytanie w Ogrodzie Saskim (2019)
Rafał Zawierucha podczas Narodowego Czytanie w Ogrodzie Saskim (2019)Foto: Grzegorz Banaszak/REPORTER/East News

W pierwszym odcinku show, który będzie można obejrzeć w niedzielę 17 maja - jak zapowiada Rafał Zawierucha - pojawią się aktor Tomasz Kot i reżyser i scenarzysta Łukasz Palkowski. W trakcie Live’a konkurs z nagrodami: płyta z filmem "Bogowie" z autografami. Widzowie w trakcie programu będą mogli zadawać pytania.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Odliczanie :) jesteście gotowi? ⭐️⭐️⭐️ Już jutro przedstawię wam sylwetki moich pierwszych gości! 🎬🎬🎬 @maciejswiety - muszę Ci coś powiedzieć - rok temu śmiałem się będąc w Kalifornii, że będę miał zamiast napisu Hollywood swoje nazwisko! Boże! Trzeba nawet uważać z czego się śmiejemy! 🎬🎬🎬 Dalej będę się śmiał mimo głosów szyderczych, że zagram Bonda :) nie wiem czy James’a ale zagram a co! 😂😂😂 • • • Ale wracając ! Niedziela : 18:00 pierwszy odcinek! Dziekuje za te grafikę :€) wchodzi jako jedno z obrazów promujących mój pomysł! :) #zawieruchafilmowa #live #hollywoodhills #hollywood #makeawish #rafalzawierucha Dziękuję za wsparcie: @jackob_art_dp @walkrylo @emimorell Oraz wam wszystkim siejącym wieści o tym pomyśle!:)😎😎😎 Do zobaczenia!

Post udostępniony przez Rafał Zawierucha (@rafal_zawierucha)

Pierwszy odcinek "Zawieruchy Filmowej" w niedzielę 17 maja o godzinie 18.00. Aktor planuje także emisję w środy o 20.00.

mg