PRO8L3M, Taco Hemingway, DJ Chwiał i Jedynak zakładają wspólny label

Ostatnia aktualizacja: 08.07.2020 12:31
Panowie rozkręcają własną oficynę wydawniczą.
Steez, Oskar, Jedynak, Taco Hemingway i DJ Chwiał, czyli twórcy 2020 Label
Steez, Oskar, Jedynak, Taco Hemingway i DJ Chwiał, czyli twórcy 2020 LabelFoto: mat. prasowe

Od kilku dni nie ustawały domysły, co dla swoich fanów szykuje Taco Hemingway. W zeszłym tygodniu na Instagramie artysty pojawił się post z krótkim "kiedy scrolluje sobie dmy i dostaje info, że już lipiec..." i oznaczeniem enigmatycznego konta 2020.loading. Wczoraj w swojej relacji to samo konto oznaczył duet PRO8L3M. Dziś wiemy już, że Taco, Oskar, Steez, a także Michał Chwiałkowski (The Returners) i Janek Porębski (Flirtini) zaczynają działać jako nowy label pod szyldem 2020.

- 2020 to niezależny kolektyw wydawniczy. Myślimy nowocześnie. Działamy dynamicznie i nieszablonowo, przygotowując artystów do wejścia we wszystkie aspekty działalności na rynku muzycznym.
Zamieciemy mocniej niż MMXX - czytamy na oficjalnej stronie labelu.

Cała piątka ma ogromne doświadczenie w przygotowywaniu i wydawaniu naprawdę dopracowanych produkcji. Spośród tych, przy których pracowali wystarczy wymienić chociażby "Art Brut 2", "Pocztówka z WWA, lato '19", serię "Hertbreaks & Promises", "Nowa Stara Szkoła", "Audiotele" schaftera czy "Pokolenie X2" Dwóch Sławów". Czekamy na pierwsze, a zarazem kolejne!

 

Zobacz więcej na temat: PRO8L3M Taco Hemingway