Pezet : Muzyka Współczesna - koncert na HBO GO

Ostatnia aktualizacja: 17.07.2020 07:00
Muzyka Współczesna – koncert premierowy to relacja z wyjątkowego muzycznego wydarzenia. 19 grudnia 2019 roku Pezet zagrał blisko dwugodzinny, wyprzedany do ostatniego miejsca koncert w warszawskim COS Torwar. Zapis tego występu będzie można oglądać już od 30 lipca.
Pezet - Magenta Tour w Gdyni
Pezet - Magenta Tour w GdyniFoto: Karol Makurat/REPORTER

Grudniowy koncert był jedynym w swoim rodzaju widowiskiem z dedykowaną oprawą wizualną, świetlną i pirotechniczną. Pezet zaprezentował premierowo materiał z wydanego po siedmioletniej przerwie albumu „Muzyka Współczesna”. Kilka tysięcy biletów wyprzedało się w niespełna 15 minut, a koncert okrzyknięto jednym z najważniejszych muzycznych wydarzeń 2019 roku.

- To był koncert wyjątkowy pod każdym względem! Ogrom przygotowań, bo po raz pierwszy graliśmy nowy materiał. Najtrudniejsza produkcja jaką kiedykolwiek realizowaliśmy sami. Wyprzedany COS Torwar - największa publiczność jaką zgromadziłem na swoim solowym biletowanym koncercie. Uważam, że był to wyjątkowy sprawdzian. W tamtym czasie był to najlepszy koncert jaki mogłem zagrać. Zapamiętam go na długo i bardzo się cieszę, że oglądając zapis tego wydarzenia będziemy mogli razem przeżyć to jeszcze raz! – mówi Pezet.

Album Muzyka Współczesna ukazał się 27 września 2019 roku. Do tej pory wydawnictwo uzyskało status platynowej płyty. Promujące krążek single „Intro”, „Dom”, „Obrazy Pollocka”, „Nauczysz się czekać”, „Gorzka woda” uzyskały status złotych singli, natomiast „Magenta” i „Piroman” status platynowego singla.


Premiera tego muzycznego wydarzenia Pezet Muzyka Współczesna – koncert premierowy odbędzie się w HBO GO 30 lipca. Premierowa emisja na antenie HBO zaplanowana została natomiast na 15 sierpnia na godzinę 14:55.

mg/mat prasowe

Zobacz więcej na temat: pezet koncert