Już jest - nowy album Grubsona

Ostatnia aktualizacja: 29.11.2020 13:55
Oto "AKUSTYCZ(NIE)ZUPEŁNIE, czyli nasza płytowa rekomendacja na niedzielę.
Grubson
GrubsonFoto: Jakub Kaminski/East News

Dobre wieści. Na rynek trafił właśnie nowy, już szósty studyjny album Grubsona opatrzony intrygującym i adekwatnym do zawartości tytułem "AKUSTYCZ(NIE)ZUPEŁNIE". Materiał, zdominowany przez oryginalnie akustyczno-elektroniczne brzmienie, powstał przy współpracy z Jakubem Mitorajem, członkiem akompaniującej Grubsonowi grupy Sanepid Live Band. Jak głosi oficjalna notka prasowa, owa współpraca zaczęła się od wspólnych tras koncertowych i "zabrała muzyków we wspólną, nieskrępowaną i bardzo odważną muzyczną podróż - od naturalnego, czystego brzmienia gitary, po elektroniczne granice gatunków. Wszystko zostało precyzyjnie 'zaprojektowane' - tak, by przy każdym odsłuchaniu zaskakiwać odbiorców czymś nowym". 

"Utwory, podobnie jak w przypadku całej dotychczasowej kariery artysty, są zarówno komentarzem społecznym, jak i opowieścią o nas - ludziach. 'AKUSTYCZ(NIE)ZUPEŁNIE' skupia się na relacjach międzyludzkich, miłości i człowieczeństwie w świecie zdominowanym przez technologię" .

Gościnnie na płycie wystąpili Marika, Mrozu, Jarecki, Paprodziad i Igor Herbut, a miksem i masteringiem nagrań zajął się niezawodny DJ Eprom.

"AKUSTYCZ(NIE)ZUPEŁNIE":
1.Ja
2.Gdzie jesteś(my)
3.Emotikony
4.Emoji (skit)
5.Serca twego chłód
6.I’m (ill)uzja
7.Letni poview wspomnień feat. Jarecki
8.Umysł
9.Aktual(nie)lepsza wersja
10.(po)nad (po)działami feat. Marika
11.Tele-dzik (skit)
12.Slajd feat. Mrozu
13.Sens życia
14.Plac (zabaw) się feat. Paprodziad
15.Konie(c)
16.Cowboy love
17.Rozu(m)ieć ciebie feat. Igor Herbut
18.Ty

MaH