Nowy singiel Darii Zawiałow z udziałem Dawida Podsiadło

Ostatnia aktualizacja: 08.04.2021 12:22
Posłuchajcie numeru "Za krótki sen".
Daria Zawiałow - Za krótki sen (artwork)
Daria Zawiałow - Za krótki sen (artwork)Foto: Sony Music/mat. prasowe

Na ten duet czekały tłumy! Swoją premierą ma dziś najnowszy singiel Darii Zawiałow zatytułowany "Za krótki sen". Gościnnie udzielił się w nim Dawid Podsiadło. Po tajemniczych zapowiedziach ze strony obojga artystów możemy w końcu posłuchać efektu ich współpracy, a także obejrzeć niezwykły klip nakręcony na dwóch kontynentach.

Daria Zawiałow, Dawid Podsiadło - Za krótki sen / YouTube: Daria Zawiałow

- W moim odczuciu sam utwór opowiada o niespełnionej miłości, która trwała przez chwilę, ale bardzo szybko się ulotniła. Natomiast teledysk wprowadza nas w nieco inną narrację. To piękna opowieść o tym, że jeśli tylko chcemy możemy osiągnąć wszystko, nawet jeśli wydaje nam się to nierealne. Nigdy nie jest za późno, by zacząć coś od nowa - opowiada o dzisiejszej premierze Daria.

Wraz z publikacją drugiego singla z nadchodzącego albumu artystka zdradziła też datę jego premiery. "Wojny i noce" ukaże się już 11 czerwca, a fani mogą już teraz zamawiać krążek w przedsprzedaży.

Czego możemy spodziewać się po nowym krążku Darii?

- Od dawna byłam zakochana w latach 80., a eksperymenty z syntezatorami robiliśmy już na płycie "Helsinki", ale to były tylko takie wprawki - wspominała na naszej antenie artystka. - Na nowym albumie będzie więcej instrumentów klawiszowych i mniej gitar. A nawet kiedy one się pojawią, to zabrzmią nieco inaczej - zdradziła Daria w rozmowie z Ulą Kaczyńską.

 

Zobacz więcej na temat: Daria Zawiałow Dawid Podsiadło