Muzycznie i imprezowo! Sylwester w Czwórce

Ostatnia aktualizacja: 29.12.2020 09:58
Będzie moc dobrej zabawy, przy której towarzyszyć Wam będzie specjalnie wyselekcjonowana muzyczna elektronika - zapraszamy na wyjątkowego Sylwestra z Czwórką. Startujemy już o godz. 19!
zdj. ilustracyjne
zdj. ilustracyjneFoto: Shutterstock.com
balony karnawał sylwester singiel nuda smutek 1200.jpg
Karnawał solo. Jak bawią się single?

W tym roku czeka nas nietypowy wieczór sylwestrowy, bo najprawdopodobniej większość z nas spędzi go w domach. Nie oznacza to jednak, że musimy zrezygnować z uroczystej atmosfery i świętnej zabawy. Potężną dawkę najlepszej muzyki tanecznej i świetnej zabawowej elektroniki zaserwuje Wam Czwórka!

Przygotowania do powitania Nowego Roku rozpoczynamy już od godz. 19.00 audycją Uli Kaczyńskiej"Sylwestrowy starter" to oczywiście dwie godziny w tanecznym rytmie.

Po nim, po godz. 21.00 odpalimy "Sylwester z Czwórką". Na zakończenie 2020 roku postaramy się znaleźć jakiekolwiek plusy mijającego roku. Pożegnamy go najlepszą muzyczną selekcją. Zagrają: Mr. Krime, Lua Preta (Mentalcut), Mr. Lex, Bert, Burn Reynolds i Harper. Na sylwestrowy wieczór pełen gier, lenistwa i słonych przekąsek zapraszają Kamil Jasieński i Mateusz Kulik.

Czytaj także:

pies święta 1200.jpg
Sylwestrowe fajerwerki - niebezpieczny czas dla zwierząt

W noworoczny poranek w Czwórce także zabrzmi dobrze. Już po godz. 8.00 na naszej antenie muzyka idealna na ten czas. Potem przyjdzie chwila na refleksję - za sprawą programu "Czas nie dogoni nas...", a w samo południe zaprosimy Was na dawkę zdrowia i "Noworoczny chill z jogą". Udowodnimy, że joga to nie tylko świetny sposób na posylwestrową regenerację, ale także na uzyskanie harmonii i wewnętrznego spokoju na nowy rok.  

___

Ale to nie wszystko. Na sylwestrowy wieczór Polskie Radio przygotowało propozycje dla miłośników różnych gatunków muzycznych. Jarecki, Małgorzata Ostrowska, Wojciech Cugowski, Lanberry, Izabela Trojanowska, Łąki Łan i Kamp! wystąpią w multimedialnym Koncertowym Sylwestrze Polskiego Radia.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ >>>

***

mat. pras./kd

Czytaj także

Czwórka powitała Nowy Rok w Krakowie

Ostatnia aktualizacja: 12.12.2018 18:00
Bokka, Kamp! i Flirtini - najgorętsze nazwiska muzyki elektronicznej i alternatywnego popu wystąpiły na sylwestrowej scenie w Krakowie. Czwórka trasmitowała to wydarzenie i powitała ze słuchaczami 2019 rok.
rozwiń zwiń