Nieprzeciętni 2021. Ostatni tydzień zgłoszeń. Czekamy na Ciebie!

Ostatnia aktualizacja: 12.04.2021 06:43
Trwa plebiscyt Nieprzeciętni 2021, w którym szukamy ludzi mających niebanalne pasje czy wyjątkowe umiejętności. - Nieprzeciętni są wśród nas. To wydarzenie dla słuchaczy Czwórki i to oni decydują o jego wynikach - mówiła szefowa Czwórki Hanna Dołęgowska. Na zgłoszenia czekamy do niedzieli, 18 kwietnia. 
Plebiscyt Nieprzeciętni 2021 - materiały promocyjne
Plebiscyt Nieprzeciętni 2021 - materiały promocyjne Foto: Plebiscyt Nieprzeciętni 2021 - materiały promocyjne

HEADER_nieprzecietni-01.png
ZOBACZ WIĘCEJ Serwis specjalny Nieprzeciętni 2021 >>>

"Nieprzeciętni" to plebiscyt Czwórki adresowany do młodych ludzi, którzy na co dzień podejmują nietypowe działania, mają niebanalne zainteresowania, tworzą wyjątkowe rzeczy. Tegoroczna odsłona wydarzenia wystartowała 22 marca.

Posłuchaj
07:50 pierwsze slyszę czwórka nieprzeciętni 22.03.2021.mp3 Otwieramy plebiscyt Nieprzeciętni 2021 (Pierwsze słyszę/Czwórka) 

ZOBACZ TAKŻE Nieprzeciętni 2020 - tak wyglądał wielki finał


nieprzeciętni 1200 tekst_BB.JPG
Nieprzeciętni 2021. Co słychać u uczestników z poprzednich lat?

Od 22 marca do 18 kwietnia można nadsyłać zgłoszenia kandydatów spośród rodziny i znajomych lub zgłosić się samemu poprzez formularz znajdujący się na stronie internetowej czworka.online lub poprzez wysłanie wiadomości na adres nieprzecietni@polskieradio.pl. Jedynym warunkiem uczestnictwa jest wiek między 18. a 35. rokiem życia. Zwycięzcę poznamy 24 czerwca.

Na kandydatów do tytułu Nieprzeciętny 2021 czekamy do 18 kwietnia! Zgłoś się! >>>

Czytaj także:

Dotychczas wśród zwycięzców naszego Plebiscytu znaleźli się ludzie, zajmujący się przeróżnymi dziedzinami życia, m.in. naukowcy, sportowcy czy artyści. - Najbardziej cenię w tym wydarzeniu fakt, że tu każdy może zgłosić każdego, a wśród zgłoszonych był m.in. twórca drewnianych piór czy muzyk, który grał klasyczne utwory na domofonie. Byli samorządowcy, ale też wokaliści. To ludzie, którym przede wszystkim chce się w życiu działać. To podstawa nieprzeciętności - tłumaczyła szefowa Czwórki. 

NIEPRZECIETNI-1200 500.jpg
ZOBACZ WIĘCEJ Serwis specjalny Nieprzeciętni 2020 >>>

ZOBACZ TAKŻE Nieprzeciętni 2019. Wielka gala - sprawdź, co się działo [GALERIA]

W skład tegorocznej Kapituły weszli Hanna Dołęgowska, dyrektor i redaktor naczelny Czwórki - przewodnicząca Jury, ale także m.in. Arkadiusz Andrejkow, czyli Nieprzeciętny 2020, twórca murali, streetartowiec, autor projektu Cichy Memoriał. W Kapitule zasiadają także Konrad Dąbrowski, dziewiętnastolatek ścigający się w rajdach cross-country na motocyklu, Paulina Górska - aktywistka, która promuje ekologiczny tryb życia, Michał "Majki" Kowalski - klarnecista, ale też wokalista, kompozytor, multiinstrumentalista, współzałożyciel grupy Myasta, która zwyciężyła czwórkowym konkursie "Wydaj płytę z Będzie Głośno", także muzyk Jan Paszkowski, który występował w musicalu "Potruś Pan", ale dziś jest szefem kuchni, Łukasz Polikowski - psycholog biznesu, oraz Izabela Sopalska-Rybak - prezes Fundacji Kulawa Warszawa. 

Czytaj także:

***

Czwórki można słuchać w Internecie na czworka.online, w systemie DAB+ i w urządzeniach mobilnych z systemem iOS oraz Android przez nową aplikację Polskie Radio.

kd

Czytaj także

Czwórka w metrze. Posłuchaj, zanim pojedziesz!

Ostatnia aktualizacja: 09.11.2014 16:40
Niczym inżynier Karwowski z "Czterdziestolatka", Czwórka stała się świadkiem historii. Uruchomiliśmy II linię metra!
rozwiń zwiń

Czytaj także

Nieprzeciętni 2021. Co słychać u uczestników z poprzednich lat?

Ostatnia aktualizacja: 30.03.2021 11:00
Ruszyła kolejna odsłona Plebiscytu Nieprzeciętni 2021, w którym szukamy ludzi o niebanalnych pasjach. Łukasz Pawlik i Przemek Bojanowski brali udział w jego poprzedniej odsłonie. Jak zmieniło się ich życie po tym doświadczeniu i kim są dzisiaj? 
rozwiń zwiń