Czwórka
Darek Matyja
18.01.2020
Pięściarze szlifują olimpijską formę na Ukrainie
Ryszard Lewicki o zgrupowaniu reprezentacji Polski na Ukrainie.
Posłuchaj
-
Ryszard Lewicki ze zgrupowania na Ukrainie.
Czytaj także
Szeroka kadra polskich pięściarzy szlifuje formę przed kwalifikacjami olimpijskimi na obozie treningowym na Ukrainie. Trener reprezentacji - Iwan Juszczenko zabrał ze sobą do Nawirnej aż 20 pięściarzy - w tym mistrza kraju w kategorii do 75 kilogramów - Ryszarda Lewickiego.
Łatwo nie jest, ale olimpijską formę trzeba szykować właśnie przez mocne treningi oraz liczne walki sparingowe - powiedział Czwórce Lewicki.
Posłuchajcie załączonego obok pliku.
Sprawdzianem formy kadrowiczów będzie mocno obsadzony międzynarodowy "Turniej Strandżata", który rozpocznie się już 21 stycznia. Będzie on jednym z etapów selekcji kadrowiczów na marcowe kwalifikacje olimpijskie, które odbędą się w Londynie. W maju polskich pięściarzy czeka jeszcze ostatnia szansa zakwalifikowania się do Tokio - turniej w Paryżu.
***
Darek Matyja