X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Nowe Technologie

Asseco dostarczy Internet Dla Mazowsza

Ostatnia aktualizacja: 04.10.2013 07:35
Agencja Rozwoju Mazowsza podpisała umowy z firmami wchodzącymi w skład konsorcjum, które zrealizuje projekt Internet Dla Mazowsza. Wartość projektu wynosi 458 mln zł brutto.
Asseco dostarczy Internet Dla Mazowsza

Liderem konsorcjum jest koreański operator telekomunikacyjny, KT Corporation. Ponadto w skład konsorcjum wchodzą firmy: Daewoo International Corporation, Asseco Poland, Warszawskie Przedsiębiorstwo Robót Telekomunikacyjnych, Biatel Telekomunikacja oraz spółki BIT i KBTO. Sieć szerokopasmowa składająca się m.in. z 3,7 tys. km światłowodów powstanie w modelu partnerstwa publiczno-prywatnego do końca października 2015 r.

Asseco Poland odpowiada za instalację urządzeń aktywnych sieci szerokopasmowej oraz wdrożenie oprogramowania dla tych urządzeń. Firma zapewni serwis dostarczonej infrastruktury przez okres pięciu lat. Ponadto Asseco Poland dostarczy, zainstaluje i skonfiguruje System Paszportyzacji Sieci. Prace zlecone Asseco zostały wycenione na około 60 mln zł brutto.autor: Informacja prasowa

Zobacz więcej na temat: asseco internet Mazowsze

Czytaj także

Internet dla każdego… na razie na Mazowszu

Ostatnia aktualizacja: 29.09.2011 14:23
Na Mazowszu powstanie sieć szerokopasmowego internetu. Inwestycja ma kosztować 493 mln zł, zapłaci UE.
rozwiń zwiń