Nowe Technologie

Wyznacz trasę na Targeo.pl i pobierz ją do AutoMapy iOS

Ostatnia aktualizacja: 26.07.2013 12:01
W AppStore pojawiła się AutoMapa iOS 3.9, która umożliwia pobranie trasy przygotowanej w serwisie Targeo.pl.
Wyznacz trasę na Targeo.pl i pobierz ją do AutoMapy iOS

Do sklepu z aplikacjami firmy Apple trafiła najnowsza wersja AutoMapy dla systemu iOS. Zawiera m.in opracowane pod koniec czerwca, najnowsze mapy Polski i Europy uwzględniające wszystkie nowe inwestycje drogowe takie jak odcinek trasy S69 Bielsko-Biała - Żywiec, fragment trasy S3 Sulechów - Międzyrzecze czy też ul. Nowobukowińska (przedłużenie ul. KEN) w Warszawie.

Najnowsza AutoMapa iOS to również oczekiwana przez użytkowników funkcja automatycznego pobierania tras z serwisu lokalizacyjnego Targeo.pl, którego użytkownicy wyznaczają miesięcznie ponad 4 miliony tras! Teraz, podając w AutoMapie iOS kod PIN uzyskany przy wyznaczaniu trasy w Targeo.pl, trasa zostanie automatycznie wczytana do AutoMapy!

Funkcja importu trasy z serwisu Targeo.pl to doskonałe narzędzie do wykorzystania podczas wakacyjnych podróży. Trasę można zaplanować wygodnie na ekranie komputera, wyznaczając wiele punktów pośrednich, a następnie przesłać ją do AutoMapy i zapisać w urządzeniu - powiedział Janusz M. Kamiński, szef PR i marketingu AutoMapy

Nowe AutoMapa dla systemu iOS to również nowa baza ograniczeń prędkości. Zmiany które objęły drogi krajowe, w 262 przypadkach podniosły dopuszczalną prędkość na drodze a w 144 przypadkach ją obniżyły. Dodatkowo, w najnowszych mapach wykorzystywanych przez AutoMapę, zweryfikowano ograniczenia prędkości na drogach niższych kategorii naniesione przez użytkowników portalu Miplo.plautor: erka

Zobacz więcej na temat: automapa gps nawigacja
Czytaj także

GPS ma 18 lat

Ostatnia aktualizacja: 17.07.2013 00:02
System nawigacji satelitarnej stworzony przez Departament Obrony Stanów Zjednoczonych dzisiaj dostępny jest dla wszystkich. Kończy dzisiaj 18 lat.
rozwiń zwiń