X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Nowe Technologie

ISE 2014: BenQ z ofertą profesjonalnych wyświetlaczy

Ostatnia aktualizacja: 22.01.2014 11:20
BenQ na targach ISE zaprezentuje swoją kompleksową ofertę profesjonalnych wyświetlaczy. Podczas zbliżających się targów BenQ zaprezentuje swoje profesjonalne rozwiązania z trzech kategorii.
ISE 2014: BenQ z ofertą profesjonalnych wyświetlaczy
Foto: materiały promocyjne

W 2014 r. firma zamierza wyznaczyć dla projektorów nowe standardy jakości, wydajności, opłacalności i przyjazności dla środowiska. BenQ wyprzedza trendy na rynku dzięki projektorom pozwalającym na uzyskanie bardzo dużego obrazu z małej odległości (ang. ultra short throw), bezprzewodowemu wyświetlaniu, rozdzielczości 3D 1080p oraz rozwiązaniom do interaktywnej pracy grupowej.

Biznes

  • Model MW621ST zapewnia największą elastyczność wyświetlania oraz bezkompromisową jakość obrazu dla małych przedsiębiorstw. Projektor MW621ST umożliwia wyświetlanie obrazu o przekątnej 55 cali z odległości 1 metra, co zwiększa przestrzeń dla prelegenta i słuchaczy oraz eliminuje cienie i oślepiające światło. Funkcja bezprzewodowego wyświetlania (Wireless Display) pozwala połączyć projektor z komputerem PC, komputerem Mac, iPhonem lub iPadem za pomocą adaptera WiFi, co zapewnia możliwość bezproblemowego prowadzenia prezentacji.
  • Model SW916 zwiększa dostępną przestrzeń w sali konferencyjnej dzięki zoomowi 1.6x. Niezwykle szeroki zakres odległości wyświetlania sprawia, że projektor ten można bez problemu zamontować na już istniejącym uchwycie sufitowym. Zapewnia to dużą elastyczność instalacji w salach konferencyjnych bez dodatkowych kosztów.

Edukacja

  • Model MW853UST to nowy wymiar interaktywnej projekcji dzięki trybowi wieloekranowemu (Multi Screen). Dzięki dwóm projektorom MW853UST, pozwalającym podwoić obszar projekcji, oraz dwóm zestawom PointWrite™, bezproblemowo współpracującym z funkcją QWrite, wykładowcy mają do dyspozycji dwukrotnie większą przestrzeń do prowadzenia zajęć. Urządzenie obsługuje maksymalnie 4 rysiki PointWrite™, co sprawia, że nauka może być cztery razy bardziej interaktywna. Moduł Laser Curtain montowany w górnej środkowej części ekranu pozwala pisać przy pomocy czterech palców lub przedmiotów.
  • Projektor PX9600 to nowy wymiar nauki dzięki wielokrotnie nagradzanej interaktywnej podłodze WizeFloor. Rozwiązanie to pozwala prowadzić zajęcia w całkiem nowym stylu, z uwzględnieniem pracy grupowej i indywidualnej oraz aktywności kinestetyczno-ruchowej. Projektor PX9600 umożliwia prowadzenie zabaw edukacyjnych na interaktywnej podłodze, dzięki czemu uczniowie mogą używać rąk i nóg do wspólnego rozwiązywania zadań. Interaktywna podłoga BenQ zachęca do pracy grupowej i komunikacji, zwiększa motywację i kreatywność oraz pomaga rozwijać umiejętności interpersonalne, społeczne i zawodowe.

Consumer

  • Model W1500 wykorzystuje najnowsze technologie oraz ma bogaty zestaw funkcji, które zapewniają jedyną w swoim rodzaju domową rozrywkę w jakości kinowej. W modelu W1500 oglądanie filmów 3D w rozdzielczości 1080p wkracza w nowy wymiar dzięki technologii Triple Flash 144 Hz. Technologia ta zapewnia doskonałe odwzorowanie obrazu w 3D, interpolację klatek pozwalającą na uzyskanie bardzo wysokiej płynności ruchu oraz gamę kolorów Rec. 709, dzięki której kolory są tak realne, jak te postrzegane przez ludzkie oko. Ponadto model W1500 to pierwszy na świecie projektor do zastosowań domowych z funkcją bezprzewodowego wyświetlania (Wireless Display). Eliminuje to problemy związane z okablowaniem, a jednocześnie zapewnia większą elastyczność instalacji. Dodatkowo model został wyposażony w duży zoom 1.6x oraz funkcję przesuwania obiektywu (ang. lens shift).

Ekrany dotykowe

  • Modele PH550 i PH460 zostały zaprojektowane z myślą o bezkonkurencyjnej jakości wyświetlania obrazu. Są one wyposażone w praktycznie niewidoczne, ultra cienkie ramki (5,3-5,4 mm), idealnie nadające się do tworzenia doskonałych ścian wideo. Aplikacja Multiple Display Administrator, dzięki której można zdalnie kontrolować i monitorować wiele ekranów, pozwala bez zbędnego wysiłku zapobiegać wyłączeniu ekranu z powodu przepięć. Opcjonalne rozwiązanie Color Calibration automatycznie ujednolica profil kolorów każdego ekranu w ścianie wideo, a centralny komputer PC zapewnia najlepiej zagregowany obraz. Dzięki temu oszczędza się czas i zmniejsza nakład pracy.
  • Model IL460 wykorzystuje zaawansowaną technologię podczerwieni (IR) do umożliwienia niezwykle płynnej, intuicyjnej i precyzyjnej obsługi ekranu za pomocą 6 palców. Funkcja Anti-image Retention zapobiega powidokom i efektowi wypalania ekranu nawet w przypadku długiego okresu użytkowania. IL460 to niezawodne i trwałe urządzenie, którego cykl eksploatacji to średnio 50 tys. godzin, czyli kilka lat całodobowej pracy.

Biuro

Monitor to jeden z głównych elementów każdej stacji roboczej. To przed nim pracownicy biurowi spędzają większość swojego czasu pracy. Jako dostawca innowacyjnych rozwiązań, BenQ dąży do zapewnienia harmonii pomiędzy ludźmi a technologią. Nasze koncepcje ochrony oczu oraz nieskazitelnej jakości obrazu mają na celu zwiększenie komfortu pracy i wydajności użytkowników naszych produktów. Jednocześnie BenQ zawsze ma na uwadze względy ekonomiczne i środowiskowe swoich rozwiązań.

  • Model BL2710PT został wyposażony w duży, 27-calowy ekran o rozdzielczości 2560x1440 WQHD, co zapewnia ponad 77% więcej przestrzeni roboczej i więcej pikseli na cal długości (ang. pixels per inch, ppi) w porównaniu do tradycyjnych monitorów 1920x1080 FHD. Dzięki temu użytkownik uzyskuje doskonałą jakość obrazu i wysoki komfort oglądania. Z kolei model BL3200PT ma imponujący, 32-calowy ekran, zapewniający jeszcze większy komfort oglądania. Monitory te są standardowo dostarczane z kablem cyfrowym. Zostały one zaprojektowane z myślą o ochronie oczu i wykorzystują technologię Flicker-free (brak migotania) do ograniczenia efektu zmęczenia oczu i zapewnienia lepszej jakości obrazu.
  • Model PG2401PT został zaprojektowany i przetestowany według rygorystycznych kryteriów oraz porównany z wynikami w druku standardowym oraz z rzeczywistymi wynikami uzyskiwanymi przez drukarnie w celu spełnienia wysokich wymagań co do jakości koloru stawianych przez profesjonalistów z branży artystycznej, projektowania, fotografii i grafiki. Ten 24-calowy monitor zapewnia najwierniejsze odwzorowanie kolorów i odcieni szarości. Urządzenie jest zgodne z normami ISO w zakresie wydajności drukowania oraz niskiego całkowitego kosztu użytkowania (TCO), jak również z innymi standardami branży drukarskiej dot. koloru, takimi jak G7 czy Fogra.autor: Jan Petersen/BenQ