X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Nowe Technologie

Wdrożenie IBM PureFlex

Ostatnia aktualizacja: 31.01.2014 10:00
IBM we współpracy z NEWIND dostarczył firmie Impel nowoczesną infrastrukturę sprzętową opartą o najnowsze rozwiązanie IBM PureFlex. W jej skład wchodzą m.in. serwery z procesorami Power7+ oraz systemy pamięci masowej IBM Storwize V7000.
Wdrożenie IBM PureFlex
Foto: materiały prasowe

Aby zapewnić jak najlepsze wsparcie dla swojej działalności, firma poszukiwała odpowiedniej mocy obliczeniowej.  IBM, wraz z partnerem biznesowym, firmą NEWIND, zaproponował rozwiązanie oparte na systemie PureFlex. Jest to niedawno wprowadzona na rynek architektura nowej generacji, która integruje serwery, pamięci masowe, sieci i systemy zarządzania w ramach systemów klasy IBM Power oraz IBM System x. Całość środowiska posiada rozwiązanie Disaster Recovery oparte o IBM Tivoli Storage Manager.

IBM PureFlex to system zapewniający dużą elastyczność, dzięki której będzie można dostosowywać infrastrukturę informatyczną do zmieniających się potrzeb przedsiębiorstwa.Połączenie serwerów
w klastrze PowerHA, gwarantuje wysoki poziom niezawodności systemu. Z kolei przełączniki SAN i ETH umieszczone z tyłu klatki PureFlex umożliwiają oszczędność miejsca w serwerowni i zmniejszenie zużycia energii przy jednoczesnym zwiększeniu wydajności warstwy sieciowej.

  • Grupa Impel jest największą w Polsce grupą firm usługowych. Impel zapewnia szerokie kompetencje optymalizujące obszary organizacji pracy, doboru technologii oraz zarządzania personelem. Grupa oferuje największą na rynku polskim liczbę usługdla biznesu w obszarach: obsługa nieruchomości (usługi porządkowo-czystościowe, techniczna obsługa nieruchomości, naziemna obsługa lotnicza - handling, wynajem i serwis odzieży, pralnictwo, organizacja dostaw, catering, broker ubezpieczeniowy); zapewnianie bezpieczeństwa (fizyczna ochrona mienia, monitoring i techniczne systemy zabezpieczeń, cash handling) oraz business solutions (usługi kadrowo-płacowe, usługi księgowe, doradztwo podatkowe, praca tymczasowa, usługi teleinformatyczne). Obsługuje ok. 4 tys. przedsiębiorstw na terenie całego kraju. Zarządza pracą ponad 50 tys. osób.

Grupa Impel posiada własną wielokanałową platformę komunikacji - Contact Center - stanowiącą centrum obsługi dostaw do klienta (obsługa reklamacji, informacje o usługach), która jest zintegrowana z systemem zarządzania SAP.

- Wdrożenie IBM PureFlex System w firmie Impel to kolejny dowód na to, że cieszy się on coraz większą popularnością wśród polskich przedsiębiorstw. Rozwiązanie to odpowiada na wyzwania jakie w niedługiej przyszłości wpłyną na działania firm w zakresie analityki, przetwarzania w chmurze i mobilności – mówi Magdalena Michałek, Dyrektor Handlowy IBM we Wrocławiu.

 


autor: Informacja prasowa IBM

Czytaj także

Rozwiązania serwerowe Dell w nowej dystrybucji

Ostatnia aktualizacja: 02.01.2014 08:28
Veracomp wprowadził do swojej oferty serwery Dell’a. Podpisana umowa dystrybucyjna dotyczy rozwiązań serwerowych i pamięci masowych.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Lenovo kupuje część technologii IBM za 2,3 mld dolarów

Ostatnia aktualizacja: 23.01.2014 19:31
Lenovo oraz IBM zawarły umowę, na podstawie, której Lenovo kupi następujące linie produktowe: serwery typu System x, serwery blade i przełączniki BladeCenter i Flex System, zintegrowane systemy Flex System oparte na x86, serwery NeXtScale oraz iDataPlex.
rozwiń zwiń