X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Nowe Technologie

Wydruki na tkaninach

Ostatnia aktualizacja: 21.11.2012 18:19
Termosublimacyjne drukarki SureColor SC-F o szerokości 44 cali i 64 cali firmy Epson rozpoczynają epokę druku na tkaninach.
Epson SureColor SC-F
Epson SureColor SC-F

 

Modele SureColor SC-F to drukarki ze standardowym zestawem kolorów CMYK i układem do ładowania  rolki z nośnikiem, umożliwiające tworzenie wydruków o różnorodnych zastosowaniach. Zadaniem średnio- i wysokonakładowej 64-calowej drukarki SureColor SC-F7000 oraz nisko- i średnionakładowej 44-calowej drukarki SureColor SC-F6000 jest wydajna produkcja wysokiej jakości nadruków na miękkich szyldach, odzieży sportowej, ubraniach, akcesoriach, materiałach promocyjnych i gadżetach. Innowacyjny układ do ładowania rolki z nośnikiem przez jednego operatora i funkcje konfiguracji - takie jak automatyczne naprężanie nośnika i intuicyjny panel sterowania LCD - sprawiają, że obsługa drukarek jest prosta, a ich konfiguracja zajmuje niewiele czasu.

W przypadku obu modeli szybkość drukowania wynosi od 16 do 57 m2/h, w zależności od przeznaczenia. Każda z drukarek zawiera zintegrowany i pojemny (1,5 l) system zasilania w atrament, który można bez trudu uzupełniać. Ponadto automatyczny odbiornik – standardowy dla modelu SC-F7000 i opcjonalny dla SureColor SC-F6000 – umożliwia niemal nieprzerwaną produkcję przy minimalnych przestojach na konserwację.

Głowica drukująca MicroPiezo TFP® firmy Epson, która jest rozwiązaniem stosowanym już w drukarkach termosublimacyjnych innych producentów, gwarantuje dokładność, powtarzalność i niezwykłą trwałość wydruku. Wszystko to, w połączeniu z nowym, specjalnie opracowanym atramentem wodnym -  UltraChrome DS firmy Epson - pozwala tworzyć niezwykłe obrazy o żywych kolorach, intensywnych czerniach, ostrych konturach i płynnej gradacji. Wydruki na tkaninach uzyskane dzięki drukarkom z serii Epson SureColor SC-F są także niezwykle odporne na działanie światła i pranie, a także na ścieranie i pot.

Tomasz Kuciński, menedżer produktu z polskiego oddziału firmy Epson Europe, mówi: „Druk cyfrowy na tkaninach zajmuje nadal  mniej niż 2% rynku, ale znajduje on coraz większe zastosowanie. Naszym celem jest zwiększenie tego udziału procentowego przez dostarczanie profesjonalistom w tej dziedzinie, najbardziej niezawodnych i oszczędnych rozwiązań, co ma przyczynić się do wzrostu produkcji w krótkich cyklach, w pełni obsługiwanej przez firmę Epson –zapewni to spójność i wysoką jakość wydruków”.

„Nowe modele SureColor SC-F6000 i SC-F7000 wypełniają lukę na rynku drukarek termosublimacyjnych: jest to sprzęt do różnych zastosowań, wspierany przez fachową wiedzę i pomoc techniczną firmy Epson. Jest to dla nas dopiero początek – w przyszłości planujemy wprowadzenie większej liczby produktów tego typu” – dodaje Tomasz Kuciński.

Cena urządzeń nie jest jeszcze znana.autor: Robert Kamiński

Zobacz więcej na temat: cztery drukarki europe firma

Czytaj także

Epson Stylus Photo 1500W - pierwsza drukarka fotograficzna A3 z Wi-Fi

Ostatnia aktualizacja: 24.04.2012 00:00
Epson wprowadza na rynek bezprzewodową drukarkę A3+ Stylus Photo 1500W dla entuzjastów fotografii, która doskonale łączy komfort pracy i zaawansowane możliwości druku.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Lateksowe rewolucje 

Ostatnia aktualizacja: 25.07.2012 00:00
Nie było dotąd technologii druku, która w tak prosty sposób sprawiałaby, że najbardziej fantazyjne projekty grafików i architektów stają się namacalne, a firmy poligraficzne mogą dostosować się do powszechniejącej formy zamówień - niskonakładowych, realizowanych błyskawicznie i na każdej prawie powierzchni. Od kadłubów jachtów i karoserii samochodów po chińską porcelanę czy perkusję zespołu Iron Maiden.
rozwiń zwiń