X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Nowe Technologie

Osobisty serwer plików

Ostatnia aktualizacja: 06.12.2012 11:35
WD powiększyło rodzinę dysków My Book Live Duo o model 8 TB. Kompatybilny z systemami dla komputerów Mac i PC, My Book Live Duo stale i w czasie rzeczywistym tworzy drugą kopię wszystkich plików w trybie RAID 1 (mirroring).
My Book Live Duo 8 TB
My Book Live Duo 8 TB

 

Jedna połowa pojemności jest wykorzystywana do przechowywania danych, a druga do stworzenia ich kopii. W razie awarii jednego z dysków, wszystkie dane wciąż są bezpiecznie przechowywane na drugim. Dla automatycznego backupu użytkownicy systemów Windows mogą wykorzystać dołączone oprogramowanie WD SmartWare, a posiadacze komputerów Mac mają możliwość skorzystania z programu Apple Time Machine.

Podobnie jak w przypadku osobistego serwera plików My Book Live, My Book Live Duo łączy się z domową siecią, aby stworzyć współdzielony magazyn danych.  Umożliwia to użytkownikom dostęp do plików z każdego urządzenia podłączonego do sieci domowej, lub poprzez Internet – z całego świata. Zdalny dostęp do My Book Live czy My Book Live Duo dostępny jest z każdego komputera poprzez stronę www.WD2go.com lub poprzez mobilne aplikacje WD dla tabletów i telefonów opartych na systemie iOS, Android, BlackBerry OS i Windows Phone.

  • My Book Live Duo jest kompatybilny z systemami: Windows 8, Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Mac OS X Leopard, Mountain Lion, Snow Leopard, lub Lion, a także z urządzeniami DLNA/UPnP.
  • My Book Live Duo o pojemności 8 TB będzie dostępny w Polsce na początku przyszłego roku w cenie 2799 zł lub w sklepie internetowym www.wdstore.com

 autor: Informacja prasowa

Czytaj także

Windows 8: łatwiejsze kopie zapasowe

Ostatnia aktualizacja: 30.11.2012 14:58
Wg ekspertów nowy system operacyjny Windows 8 powoduje, iż proces tworzenia, udostępniania i korzystania z całej zawartości zgromadzonej i przechowywanej na komputerach będzie łatwiejszy.
rozwiń zwiń