X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Nowe Technologie

Kamera Aver EVC130 Fixed Cam

Ostatnia aktualizacja: 19.07.2013 13:45
Wideokonferencje wymagają doskonałej jakości obrazu. Aver EVC130 Fixed Cam oferuje rozdzielczość Full HD 1.920 x 1.080 i 30 klatek na sekundę co pozwala mieć pewność, że obraz okaże się wyraźny, a ruch płynny.
Aver EVC130 Fixed Cam
Aver EVC130 Fixed Cam

Kamera ma sterowane pochylenie, obrót oraz 4x zoom cyfrowy z bardzo dużym polem widzenia – aż 88°.Zestaw pozwala na współdzielenie materiałów,  wyświetlanie na dwóch monitorach (Dual Mode) oraz zarządzanie przez sieć. Jest wyposażony w złącze HDMI.

  • Aver EVC130 Fixed Cam jest kompaktowych rozmiarów. Niewielka kamera i mikrofon o bardzo dobrych parametrach znakomicie sprawdzą się w gabinecie prezesa czy małej sali konferencyjnej. Pełna kompatybilność z urządzeniami innych producentów dzięki wsparciu protokołu H.323 oraz SIP to gwarancja nieskrępowanej eksploatacji.  Pomysłów na wykorzystanie tego typu systemów jest wiele, ponieważ mogą znaleźć zastosowanie w całej strukturze przedsiębiorstwa. Poczynając od wirtualnych spotkań na poziomie menadżerskim i spotkań handlowych, można omawiać strategie i organizować szkolenia, a także przeprowadzać rekrutację. Wszystko zależy od potrzeb firmy i kreatywności jej pracowników. Najważniejsze jednak, ze w ciągu jednego dnia można odbyć wiele spotkań, zamiast jednego, a to bezwzględnie podnosi wydajność pracowników, a co za tym idzie także firmy.

Aver EVC130 Fixed Cam objęte jest 3 letnią gwarancją, a jego ostatnim atutem jest cena detaliczna brutto 8.999 (z VAT).

 

 autor: Materiały prasowe

Zobacz więcej na temat: kamera wideokonferencje