X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Nowe Technologie

Zapanuj nad dokumentami w wirtualnym archiwum

Ostatnia aktualizacja: 10.09.2013 00:00
Dzięki oprogramowaniu Rack2-Filer Smart użytkownicy skanerów Fujitsu ScanSnap mogą przechowywać i archiwizować swoje dokumenty w wirtualnym archiwum, które działa dokładnie tak samo jak jego fizyczny odpowiednik.
Zapanuj nad dokumentami w wirtualnym archiwum
Foto: glowimages.com

Cyfrowe foldery są dostępne w każdym miejscu i o każdej porze - mogą być przechowywane w lokalnych sieciach, bądź usługach przechowywania w chmurze, takich jak Dropbox czy SugarSync. Specjalnie z myślą o użytkownikach mobilnych stworzono bezpłatną aplikację Rack2-Filer Smart na urządzenia z systemem Android i iOS.

Używając skanerów Fujitsu ScanSnap z oprogramowaniem Rack2-Filer Smart wystarczy nacisnąć jeden przycisk, by zeskanować dokument dowolnego rozmiaru prosto do wirtualnego archiwum. Pozwala to na oszczędność czasu i miejsca potrzebnych przy korzystaniu z fizycznych form przechowywania dokumentów. Każdy z sześciu rzędów cyfrowego archiwum mieści do 42 cyfrowych teczek, z których każda może pomieścić 500 stron. Ogółem dostępnych jest 20 wirtualnych archiwów, w których zmieści się ponad pięć milionów stron cyfrowych dokumentów, którymi znacznie łatwiej zarządzać niż w wydaniu papierowym.

Rack2-Filer Smart – cyfrowe archiwum dostępne zawsze i wszędzie

Interfejs Rack2-Filer Smart przypomina typową szafkę na dokumenty, by ułatwić użytkowanie nawet osobom, które miały małą styczność z cyfrowymi dokumentami. Użytkownicy mogą układać teczki tak jak w zwykłej szufladzie, ale forma cyfrowa oferuje wygodę i większe możliwości. Plikami można łatwo się dzielić i dystrybuować je poprzez sieci lokalne lub za pośrednictwem chmury, a dzięki indeksom i funkcji zapamiętywania łatwiej jest organizować zmagazynowane dokumenty. Opcja wyszukiwania znacznie ułatwia znajdowanie potrzebnych dokumentów w teczkach.

Cyfrowe teczki na urządzeniach z Androidem i iOS
Aplikacja mobilna Rack2-Filer Smart pozwala na korzystanie z cyfrowych teczek i dokumentów na iPhone’ach, iPad’ach i urządzeniach z systemem Android. Wirtualne teczki mogą być przesyłane przez sieć Wi-Fi i można je prezentować, przeszukiwać, edytować i komentować. Aplikacje Rack2-Filer Smart są dostępne za darmo w sklepach Google Play i AppStore. Po więcej informacji zapraszamy na strony:
Rack2-Filer Smart for Android
Rack2-Filer Smart for iOS

Idealna Para: Magic Desktop i Rack2-Filer Smart

Wszystkie wersje Deluxe urządzeń ScanSnap są wyposażone w oprogramowanie Rack2-Filer Smart i Magic Desktop. Aplikacja Magic Desktop pozwala na zbieranie danych z różnych źródeł - zdjęcia zrobione telefonem lub tabletem, korespondencję z portali społecznościowych, a także grafiki i dokumenty. Wszystkie pliki trafiają na wirtualny pulpit i wirtualne tablice, gdzie można je porządkować i przypisywać do konkretnych projektów. Wycinki z Magic Desktop mogą być zapisywane w teczkach w programie Rack2-Filer Smart.

 autor: Robert Kamiński

Zobacz więcej na temat: archiwizacja fujitsu skaner

Czytaj także

Bezprzewodowe skanowanie

Ostatnia aktualizacja: 05.08.2013 09:50
Fujitsu wprowadza nowe funkcje w skanerze Fujitsu ScanSnap iX500. Usprawniona opcja łączności Wi-Fi skanera pozwala mu łączyć się bezprzewodowo nie tylko z urządzeniami mobilnymi, pracującymi na systemach Android i Apple iOS, lecz także z komputerami PC i Mac.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Nowy skaner Fujitsu

Ostatnia aktualizacja: 04.09.2013 14:41
W ofercie Fujitsu pojawił się kolejny skaner dokumentowy z serii ScanSnap. Nowy model doskonale wpisuje się w koncepcję tej linii: „łatwo, szybko i kompaktowo”. Jednak tym razem, konstruktorzy postawili na całkowicie nową funkcjonalność. SV600 posiada głowicę skanującą umieszczoną na statywie, która pozwala na bezdotykowe skanowanie dokumentów.
rozwiń zwiń