Nowe Technologie

Przenośna drukarka termiczna Brother PJ-673

Ostatnia aktualizacja: 30.11.2013 16:26
Urządzenie, charakteryzujące się wytrzymałą obudową i pozwalające drukować z komputerów mobilnych, smartfonów, laptopów i komputerów stacjonarnych, dedykowane dla osób pracujących w terenie: handlowców, dostawców, serwisantów, a także pracowników służb bezpieczeństwa publicznego.
Brother PJ-673
Brother PJ-673Foto: materiały promocyjne

Drukarka termiczna PocketJet PJ-673 drukuje w rozdzielczości 300 x 300 dpi w formacie A4. Prędkość druku wynosi 6 stron na minutę (lub 31.6 mm na sekundę).

  • Urządzenie można połączyć ze smartfonem, komputerem mobilnym PDA, laptopem lub komputerem stacjonarnym: posiada ono interfejs USB 2.0, a także może działać w sieci bezprzewodowej. PJ-673, tak jak wszystkie modele z serii PJ-600, charakteryzuje się niewielkimi rozmiarami i małą wagą – jego szerokość to tylko 26 cm, a waga: 473 g. Może być zasilane akumulatorami, zasilaczem sieciowym lub zasilaczem samochodowym. Model można zamocować w aucie lub w innym miejscu o ograniczonej przestrzeni.
  • PJ-673 charakteryzuje się wytrzymałą obudową, odporną na codzienną eksploatację w warunkach pracy. Drukarka bezproblemowo działa w zakresie temperatur od 0°C do +40°C oraz w warunkach wilgotności od 30% do 80% (bez kondensacji). Urządzenie można opcjonalnie uzupełnić o akcesoria takie jak akumulator, zasilacz sieciowy i pokrowiec.
  • Model PJ-673 to rozwiązanie, które pozwala wykorzystującym je przedsiębiorstwom oraz organizacjom na optymalizację obiegu informacji, podniesienie wydajności pracy personelu, redukcję pomyłek związanych z obsługą dokumentów, obniżanie kosztów administracyjnych, skracanie czasu wykonywania zadań, a także poprawę jakości obsługi klientów. Urządzenie jest doskonałym narzędziem dla mobilnych handlowców, dostawców, serwisantów, inkasentów oraz personelu służb bezpieczeństwa publicznego: policjantów i służb medycznych.

 autor: Mariola Czapkiewicz/Brother