X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Nowe Technologie

Wirtualizacja IT dla małej firmy

Ostatnia aktualizacja: 29.01.2013 10:35
Zestaw kilku urządzeń pozwoli małemu przedsiębiorcy na zwirtualizowanie środowiska IT. Rozwiązanie jest proste w instalacji i łączy różne środowiska.
Wirtualizacja IT dla małej firmy

 

ExpressPod to proste w instalacji i zarządzaniu rozwiązanie firmy NextiraOne jest szczególnie interesujące dla klientów potrzebujących szybkiego wdrożenia rozwiązań infrastrukturalnych. Przeznaczone dla różnych środowisk, skutecznie wspiera szybką migrację z dotychczas stosowanych aplikacji lub umożliwia sprawną wirtualizację desktopów zarówno w centrali danej firmy, jak i w jej oddziałach.

“Wielu naszych klientów podejmuje decyzję o wejściu w obszar Cloud, dlatego chcieliśmy zaoferować im rozwiązanie niedrogie, proste we wdrożeniu i pomagające optymalizować koszty. ExpressPod to mniejsza, ale lepsza wersja rozwiązania FlexPod. Jesteśmy przekonani, że jako gotowe rozwiązanie ExpressPod jest idealną propozycją dla firm średniej wielkości, ponieważ zapewnia wszystkie funkcjonalności i narzędzia niezbędne do szybkiego i łatwego wdrożenia prywatnej chmury. Decydując się na ExpressPod nasi klienci korzystają z tego, że dzięki naszemu doświadczeniu możemy wdrożyć je bardzo szybko, jak również zagwarantować implementację oprogramowania następnej generacji do zarządzania całą infrastrukturą ze wszystkich urządzeń, w tym iPadów” - powiedział Aman Khan, Managing Director Europe, Data Centre i Cloud Solutions.

ExpressPod to zintegrowany pakiet oprogramowania komputerowego, sieciowego, pamięci masowej i wirtualizacyjnego oraz innowacyjnych rozwiązań z zakresu Cloud i zarządzania.

  • Rozwiązanie łączy w sobie serwery Cisco UCS, systemy pamięci masowej NetApp FAS wraz z  przełącznikiem Cisco Nexus, a także oprogramowanie do zarządzania tą infrastrukturą. Podobnie do innych platform data center FlexPod, ExpressPod wspiera otwarte środowiska zarządzania i dlatego jest elastyczny oraz znajduje zastosowanie dla wielu aplikacji.

NextiraOne legitymuje się dużym doświadczeniem we wdrażaniu projektów infrastrukturalnych i aplikacyjnych. Firma oferuje kompleksowy zakres usług obejmujący cały cykl użytkowania rozwiązań: od oceny i planowania, przez projekt, dostarczenie i wdrożenie rozwiązania aż po zarządzanie gotowym systemem i jego optymalizację.

 autor: Cezary Tchorek-Helm

Zobacz więcej na temat: europe firma

Czytaj także

Cisco podsumowuje rok 2012 i kreśli plany na rok 2013

Ostatnia aktualizacja: 21.11.2012 17:47
Aktywny udział w tworzeniu cyfrowej infrastruktury w Polsce, wzmocnienie obecności w poszczególnych województwach, a także koncentracja na pięciu kluczowych obszarach technologicznych firmy – to główne zadania Cisco na rok 2013. Tym samym, firma chce dalej ugruntowywać swoją silną pozycję na polskim rynku IT.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Chmura trend globalny

Ostatnia aktualizacja: 01.12.2012 06:57
Według raportu firmy Capgemini „Business Cloud: The State of Play Shifts Rapidly: Fresh Insights into Cloud Adoption Trends” rynku chmury nie można jeszcze określić jako w pełni dojrzałego, jednak 81 procent organizacji w pewnym zakresie używa już technologii w chmurze.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Nowości w chmurze OXY24

Ostatnia aktualizacja: 03.12.2012 10:00
OXYCOM rozszerzył listę aplikacji dostępnych w ramach chmurowej usługi OXY24 o pakiety oprogramowania firmy Meteoryt Software. Dzięki temu w zasobach OXY24 znalazły się programy niezbędne dla każdej firmy – m.in. wspomagające prowadzenie biura, wystawianie faktur oraz prowadzenie ewidencji zasobów.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Firmy chętniej skorzystają z wirtualizacji i chmury

Ostatnia aktualizacja: 22.01.2013 09:00
Eksperci z firmy Barracuda Networks przeanalizowali preferencje 150.000 swoich klientów. Na podstawie zebranych informacji wysnuli oni twierdzenie, że w bieżącym roku firmy będą częściej sięgać po wirtualizację i gromadzić dane w chmurze.
rozwiń zwiń

Czytaj także

10 trendów na rynku IT w 2013 roku

Ostatnia aktualizacja: 26.01.2013 20:19
Początek roku obfituje w rozmaite prognozy dotyczące rynku nowych technologii. Oto jak widzi nadchodzący rok Paul St John - dyrektor regionalny firmy Riverbed Technology.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Mimo kryzysu polskie IT ma się dobrze

Ostatnia aktualizacja: 28.01.2013 06:39
Kryzys, który opanowuje coraz szersze kręgi gospodarki, póki co, nie dotyka sektora IT. Najbardziej perspektywicznymi trendami w informatyce jest mobilność i chmura.
rozwiń zwiń