X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Nowe Technologie

Polskie firmy wyróżnione na WPC 2013

Ostatnia aktualizacja: 17.07.2013 11:15
Tytułem Partnera Roku 2013 w Polsce wyróżniony został APN Promise S.A. Kolejne wyróżnienia otrzymały trzy inne firmy partnerskie z Polski – Netwise S.A., Asseco Poland S.A. oraz Bonair S.A.
WPC 2013
WPC 2013

Szczególnym punktem programu WPC 2013 było wyróżnienie Partnerów Microsoft za ich wyjątkowe osiągnięcia. Tytuł Partnera Roku 2013 w Polsce przyznano APN Promise S.A.

  • Firma, działająca na rynku wysokich technologii, jest dostawcą rozwiązań, produktów i usług informatycznych dla podmiotów gospodarczych należących do wszystkich segmentów rynku oraz odbiorców indywidualnych.​ APN Promise adresuje swoją ofertę do wszystkich sektorów gospodarki: finansów, telekomunikacji, mediów, energetyki, produkcji, handlu i usług oraz administracji publicznej, jednostek edukacyjnych i służby zdrowia. Podstawowa działalność firmy skupia się wokół kilku uzupełniających się obszarów – obsługi wieloletnich umów licencyjnych i optymalizacji wykorzystania oprogramowania w firmach, projektowania, wdrażania i utrzymania systemów informatycznych, monitorowania i optymalizacji sieci IP oraz tworzeniu aplikacji i portali firmowych.

„APN Promise to niezwykle zaangażowany partner, z którym polski oddział Microsoft współpracuje już od 20 lat. Przyznana podczas WPC 2013 nagroda jest wyróżnieniem za wpływ, jaki rozwiązania i produkty APN Promise miały na rozwój firm i biznesu informatycznego w Polsce. Nowoczesna oferta, oparta na rozwiązaniach chmurowych przyczyniła się także do dynamicznego rozwoju samego APN Promise, które tylko w tym roku odnotowało 65% wzrost obrotów. Serdecznie gratulujemy naszemu Partnerowi i liczymy na kolejne lata owocnej współpracy” – powiedział Piotr Chrobot, dyrektor działu Small & Medium Business and Partners w polskim oddziale Microsoft.

W trakcie WPC 2013 uhonorowane zostały również osiągnięcia trzech Partnerów działających w obszarze Microsoft Dynamics.

Partnerzy Microsoft Dynamics wyróżnieni

Podczas WPC 2013 prestiżowe wyróżnienia zostały również przyznane Partnerom Microsoft Dynamics. Firma konsultingowa Netwise S.A. jako jedyna w Polsce i jedna z nielicznych w Europie Środkowo-Wschodniej otrzymała elitarną nagrodę The 2013 Inner Circle for Microsoft Dynamics. Jest ona przyznawana partnerom strategicznym i stanowi wyraz najwyższego uznania dla wyników biznesowych, znakomitej jakości obsługi klienta oraz działań w obszarze planów wsparcia i rozwoju kompetencyjnego w Microsoft Partner Network.

  • Ponadto, Netwise S.A. oraz Asseco Poland S.A. i Bonair S.A. zostały wyróżnione The 2013 President’s Club for Microsoft Dynamics za wiodące wyniki w obszarze Microsoft Dynamics. Nagroda jest przyznawana za szczególne osiągnięcia w pozyskiwaniu klientów lub wysoki poziom przychodów przy jednoczesnej realizacji założonych planów licencyjnych i finansowych. Stanowi również dowód uznania dla podjętych działań i inwestycji w obszarze planów wsparcia i rozwoju kompetencji w Microsoft Partner Network.autor: Cezary Tchorek-Helm

Czytaj także

Microsoft Dynamics NAV 2013 już w Polsce

Ostatnia aktualizacja: 19.06.2013 10:41
Microsoft wraz z firmą IT.integro ogłosiły dostępność nowej wersji rozwiązania klasy ERP – Microsoft Dynamics NAV 2013 na rynku polskim.
rozwiń zwiń