Nowe Technologie

Michał Gołkowski opowie o nowej książce

Ostatnia aktualizacja: 02.11.2014 13:34
Ukazała się już trzecia polska książka z uniwersum S.T.A.L.K.E.R. Autor powieści "Droga donikąd", Michał Gołkowski, będzie gościem Czwórki.
Michał Gołkowski jest pasjonatem historii, zwłaszcza z okresu I wojny światowej
Michał Gołkowski jest pasjonatem historii, zwłaszcza z okresu I wojny światowejFoto: Czwórka

Zona - tajemnica, która wciąga, kusi i intryguje. Jej historią jest świat współczesny. Jej dzieci to my. Uniwersum S.T.A.L.K.E.R.a widziane oczami Polaka - Michała Gołkowskiego. O tym, jak wygląda świat z tej perspektywy, dowiecie się już w poniedziałek.
PRZECZYTAJ: Michał Gołkowski: stalker to człowiek, który poszukuje

W poniedziałek rano zaprosimy was do Łodzi. A konkretnie na 19 Forum Kina Europejskiego "Cinergia". O imprezie opowie polska aktorka niezwykle ceniona we Włoszech - Kasia Smutniak. Nie zabraknie z pewnością informacji o jej najnowszym filmie "Zapnijcie pasy" w reż. Ferzana Ozpeteka.
"Stacja Kultura" w poniedziałek 3 listopada od 10.00.
ac

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Aneta Jadowska: Dora Wilk znów musi zmierzyć się ze złem

Ostatnia aktualizacja: 08.08.2014 11:35
W księgarniach można już kupić najnowszą powieść Anety Jadowskiej. "Egzorcyzmy Dory Wilk" przypadną do gustu tym, których pociągają kryminalne zagadki, jak i osobom, które lubią przenieść się w świat fantazji. Niekiedy bardzo mrocznych.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Paulina Holtz ceni łotrzyka po przejściach

Ostatnia aktualizacja: 01.09.2014 13:47
W cyklu "Gorące strony" tym razem swoją ulubioną powieść opisała Paulina Holtz. Jej wybór z pewnością dla wielu będzie zaskakujący, bo aktorka wybrała "Shantaram" Gregorego Davida Robertsa. Pozycja ta nie doczekała się jak dotąd... polskiego tłumaczenia.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Zygmunt Miłoszewski i jego gniew - pożegnanie z Szackim

Ostatnia aktualizacja: 26.10.2014 16:50
W poniedziałkowej audycji "Stacja Kultura" zagości jeden z najbardziej rozpoznawalnych pisarzy młodego pokolenia Zygmunt Miłoszewski, autor takich bestsellerów jak "Uwikłanie", "Ziarno prawdy", czy "Bezcenny".
rozwiń zwiń