Nowe Technologie

Silverinfluencer - internetowy twórca niekoniecznie musi być młody

Ostatnia aktualizacja: 12.04.2024 15:02
Osoby 55+ nie tylko przeglądają treści w mediach społecznościowych, ale także tworzą własne materiały. Dzielą się opiniami, angażują w dialog z markami. Co ważne - ich pozycja rośnie z roku na rok! Co wyróżnia dojrzałych twórców?
W sieci jest wielu twórców-seniorów
W sieci jest wielu twórców-seniorówFoto: Galdric PS/shutterstock.com

Poza tym w audycji:

- Uwaga na zwierzęta na drogach - mają okres godowy.

- Znany polski bard, Jacek Beszczyński, wyszedł z inicjatywą ustanowienia Dnia Piękniejszego Świata. Pojawili się już chętni do współpracy, wkrótce ruszą przygotowania. Beszczyński chce, żeby Dzień Piękniejszego Świata obchodzić 4 sierpnia, w urodziny Louisa Armstronga.

- Koniec z pracą w kawiarniach? Jedno z takich miejsc właśnie zakazało korzystania z laptopów. Problem polega na tym, że pracujący zdalnie przychodzą, zamawiają jedną kawę i siedzą przed komputerami kilka godzin, zajmując stoliki innym klientom.

- Rodzice coraz chętniej korzystają z ogólnopolskiego programu profilaktycznego "Szkoła dla rodziców i wychowawców". W Nowym Sączu realizuje go od ponad 25 lat fundacja Ostoja, która wspiera w wychowywaniu dzieci i młodzieży, uczy, czym jest miłość w codziennych relacjach i jak można ją wyrazić poprzez gesty, słowa i zachowania.

- Mijają 23 lata od premiery filmu "Bridget Jones" według powieści o trzydziestolatce walczącej z rzekomą nadwagą. W audycji o innych otyłych lub pozornie otyłych bohaterach literatury poważnej i lżejszej.


Czytaj także:


***

Na audycję "Wolna sobota z Jedynką" w sobotę (13.04) w godz. 6.00-9.00 zapraszają Patryk Michalski i Daniel Wydrych.

kk

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak