Nowe Technologie

W oczekiwaniu na premierę "Dying Light 2”:

Ostatnia aktualizacja: 30.12.2020 17:22
17 lipca 2019 roku gościem mojej audycji "Strefa gamingu" był Kornel Jaskuła, starszy producent studia Techland odpowiedzialny za "Dying Light 2". W trakcie rozmowy podzielił się z nami aktualnymi informacjami dotyczącymi gry. Wszystko wskazywało na to, że premiera w 2020 roku jest niemal pewna. Niestety, po ogłoszeniu przesunięcia premiery "na czas bliżej nieokreślony" słuch o projekcie zaginął i kontynuacji jak nie było, tak nie ma.
zdjęcie ilustracyjne
zdjęcie ilustracyjneFoto: Shutterstock/Gorodenkoff

Niespodziewanie jeden z pracowników Techlandu opublikował intrygujący wpis na popularnym portalu Reddit. Oprócz życzeń świątecznych pojawiła się notka, że w przyszłym roku otrzymamy garść nowych informacji na temat "Dying Light 2".


Źr. YouTube/Dying Light 2 Zwiastun


Dla oczekujących jest to światełko w tunelu, które może zwiastować ogłoszenie daty premiery. Z perspektywy czasu i analizy faktów wszystko zaczyna układać się w logiczną całość. Po pierwsze Kornel Jaskuła wspominał o tym, że chcą doszlifować grę w taki sposób, aby wszyscy gracze mieli takie same doznania, niezależnie od platformy. Po drugie, ich najnowsze dzieło także tworzone jest z myślą o konsolach nowej generacji, które pojawiły się na rynku w listopadzie 2020r.

Posłuchaj także:

Projekt jest niezwykle ambitny i oprócz rozwijania sprawdzonych oraz docenionych przez graczy rozwiązań, będzie także obfitował w wiele nowości. Twórcy w tajemniczy sposób wypowiadali się także o trybie dla wielu graczy. Oprócz gwarantowanej kooperacji mają pojawić się także inne tryby rozgrywki. Warto wspomnieć o tym, że pierwsza część "Dying Light" wciąż wspierana jest przez deweloperów i nieustannie bawi się przy niej kilkadziesiąt tysięcy graczy każdego dnia.

Zainteresowanych zapraszamy do wysłuchania archiwalnej audycji, którą znajdziecie tutaj:

Dying Light 2 . Będzie debiut 2020 roku


Łukasz "JeffreJ" Chmiel

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Czy konsole nowej generacji dotrą do klientów na czas?

Ostatnia aktualizacja: 18.11.2020 11:20
Zapewne wielu z Was z niecierpliwością czeka na swój egzemplarz konsoli nowej generacji. Podczas rozmowy w  Strefie Gamingu, Bartek "Bart" Jakubczyk opowiedział nam o problemach z dostępnością PlayStation 5. Okazuje się, że zwolennicy konsoli Microsoftu również nie mają powodów do zadowolenia.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Czar dawnych gier. "Powoduje szybsze bicie serca"

Ostatnia aktualizacja: 20.12.2020 13:20
"Painkiller", "Serious Sam", "Bulletstorm" oraz "Left 4 Dead" zagościły na dysku autora "Strefy gamingu". - Przyjemność jaka płynie z tych gier jest dokładnie taka sama, jak zapamiętałem - mówi Łukasz "JeffreJ" Chmiel. Sprawdzamy w czym tkwi urok rozgrywek sprzed lat. 
rozwiń zwiń