Nowe Technologie

The Sims. Gra jak żyła złota

Ostatnia aktualizacja: 13.01.2021 12:50
"The Sims 4" chociaż są z nami na rynku od 2014 roku nadal stanowią żyłę złota dla Electronic Arts. Najpopularniejszy symulator życia najpierw skradł serca posiadaczy komputerów osobistych a następnie zdecydował się na podbicie konsol. Z powodu ogromnej
Zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcie ilustracyjneFoto: Shutterstock.com/madamF

Zobacz także
Horror 1200.jpg
The Medium - zbliża się horror z Krakowa

Electronic Arts zapowiedziało pierwszy pakiet nowych przedmiotów dla The Sims 4w tym roku. Tym razem nasi podopieczni będą mogli spróbować swoich sił jako tropiciele zjawisk paranormalnych. W kolorowym świecie simów obecność duchów, wampirów czy innych straszydeł nie jest żadną nowością. Istoty z innych wymiarów towarzyszą mieszkańcom wszystkich parceli od początku istnienia cyklu. "Zjawiska paranormalne" - jak zatytułowane zostało najnowsze DLC - ma umożliwić nam jeszcze większą interakcję z nosicielami ektoplazmy.

The Sims 4 Zjawiska paranormalne - Akcesoria: oficjalny zwiastun / Sims Polska

Czytaj także
shutterstock wampir krew 1200.jpg
"Vampire: The Masquerade". Zanurz się w świat wampirzej maskarady

Jedną z największych atrakcji dodatku będzie będzie nowa parcela, której twórcy nadali nazwę Nawiedzone Domostwo. To właśnie tam wszelkie zjawy, duchy i ludzie cienia będą wieść prym po zmroku. Jak będzie można sobie z tym poradzić? Oczywiście przeprowadzając seans spirytystyczny i uprzejmie poprosić przybysza aby opuścił nasze progi. Wraz z nową zawartością nie zabraknie także nowej ścieżki rozwoju jako detektyw zjawisk paranormalnych oraz przedmiotów do wykorzystania.

Premiera dodatku została zapowiedziana na 26 stycznia.

Łukasz "JeffreJ" Chmiel/kul

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

"Spacją się skacze czy strzela?" Odwieczne pytania w gamingu

Ostatnia aktualizacja: 13.09.2020 14:15
- Gaming umyka dziś tradycyjnym definicjom. Ta branża rozwija się tak dynamicznie, że nawet nie wiemy, jak nazwać to zjawisko. Ciężko więc, byśmy rozumieli w pełni jego potencjał - tłumaczył Jacek Wandzel z kanału "Spacją się skacze".
rozwiń zwiń

Czytaj także

Jasne i ciemne strony gamingu. Jak wyłączyć złe emocje?

Ostatnia aktualizacja: 01.11.2020 14:00
W trakcie pandemii granie w gry stało się jedną z najpopularniejszych form spędzania czasu. Okazuje się jednak, że często długie przesiadywanie przed ekranem z padem w ręku nie zawsze ma pozytywne skutki.
rozwiń zwiń