Nowe Technologie

W co grają gracze w pademii?

Ostatnia aktualizacja: 15.01.2021 12:50
Dla graczy pandemia COVID-19 to okazja aby spędzić z grami więcej czasu niż dotychczas. Które tytuły cieszą się największą polularnością? 
Algorytmy uczące się potrafią określić, jakiego rodzaju graczem jest użytkowniki w oparciu o te informacje może dostosowywać rozgrywkę
Algorytmy uczące się potrafią określić, jakiego rodzaju graczem jest użytkowniki w oparciu o te informacje może dostosowywać rozgrywkęFoto: OHishiapply/ Shuttersrtock

Zobacz także
wirtualna rzeczywistość gogle vr męzczyzna odpoczynek 1200.jpg
Gry kulinarne. "Tu ogranicza cię tylko wyobraźnia"

W tym okresie gracze często sięgają po gatunek MMO RPG, czyli po gry, które wymagają od nich dużej liczby godzin spędzonych na serwerze, aby osiągnąć upragniony sukces.

MMORPG to skrót angielskiego wyrażenia "Massively Multiplayer Online Role Playing Games" oznaczającego produkcje RPG, przy których codziennie czas swój spędzają na całym świecie miliony graczy. Jedną z najstarszych, ale też najlepszych produkcji MMORPG, która wciąż dostępna jest na rynku jest "World of Warcraft". Co jeszcze?

Posłuchaj także:

Zestawienie topowych gier MMO przygotuje Łukasz "JeffreJ Chmiel wraz ze swoim gościem Mateuszem "HAX" Ogonowskim.

***

Na audycję "Strefa gamingu" zapraszamy w niedzielę (18.01) po godz. 12.05. Program poprowadzi Łukasz "Jeffrej" Chmiel.

kul

Zobacz więcej na temat: Czwórka gry komputerowe hobby
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Jasne i ciemne strony gamingu. Jak wyłączyć złe emocje?

Ostatnia aktualizacja: 01.11.2020 14:00
W trakcie pandemii granie w gry stało się jedną z najpopularniejszych form spędzania czasu. Okazuje się jednak, że często długie przesiadywanie przed ekranem z padem w ręku nie zawsze ma pozytywne skutki.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Czar dawnych gier. "Powoduje szybsze bicie serca"

Ostatnia aktualizacja: 20.12.2020 13:20
"Painkiller", "Serious Sam", "Bulletstorm" oraz "Left 4 Dead" zagościły na dysku autora "Strefy gamingu". - Przyjemność jaka płynie z tych gier jest dokładnie taka sama, jak zapamiętałem - mówi Łukasz "JeffreJ" Chmiel. Sprawdzamy w czym tkwi urok rozgrywek sprzed lat. 
rozwiń zwiń