Punkt z Rosją na wagę złota

Marcin Nowak 12.06.2012

Polska zremisowała z Rosją 1:1 w swoim drugim meczu podczas Euro 2012. Ekspert Polskiego Radia Lesław Ćmikiewicz uważa, że taki rezultat daje nam duże szanse na wyjście z grupy.

Prowadzenie dla rywali zdobył w 37. minucie Ałan Dżagojew, a wyrównał w 57. minucie Jakub Błaszczykowski.
Lesław Ćmikiewicz - ekspert Studia Euro w Programie Pierwszym Polskiego Radia - uważa, że należy się cieszyć z tego remisu. Według Lesława Ćmikiewicza mimo, że nie wygraliśmy z Rosjanami, to remis daje nam duże szanse na wyjście z grupy. W sobotę trzeba będzie jednak wygrać we Wrocławiu z Czechami.
W grupie A na prowadzeniu są Rosjanie z 4 punktami. Na drugim miejscu znajdują się Czesi, którzy dziś wygrali z Grecją 2:1 (2:0) i mają 3 punkty, a na trzeciej pozycji jest Polska z dwoma punktami. Tabelę zamykają Grecy z jednym punktem.