Gwiazdy futbolu: "Jest fantastycznie"

IAR
Artur Jaryczewski 14.06.2012

- Dobry turniej, organizacja, to także bardzo dobre dla rozwoju całego kraju. Jak na razie to wspaniałe zawody - ocenia portugalski bramkarz Vitor Baia. W Warszawie są też dwukrotny triumfator Ligi Mistrzów Michel Salgado oraz gwiazdorzy FC Liverpoolu "Bolo" Zenden i Partick Berger.

Hiszpan Michel Salgado chwali nasz kraj za postęp, który zrobił w ostatnich latach. - Byłem tu reprezentacją lata temu. Wszystko się zmieniło łącznie z nowym stadionem, który jest niesamowity. Nie pamiętam dokładnie roku kiedy tu byłem ostatnio, ale wszystko się tu zmieniło. To niesamowite.

Chwali nas także były bramkarz FC Barcelony i FC Porto Vitor Baia. - Dobry turniej, organizacja, to także bardzo dobre dla rozwoju całego kraju. Jak na razie to wspaniałe zawody.

Były gwiazdor reprezentacji Czech i Liverpoolu Patrick Berger przyznaje jednak, że w świat poszła już wiadomość o wybrykach polskich chuliganów przed meczem z Rosją. - Słyszałem od znajomych, że niektórzy z ich przyjaciół z Anglii odwołali przyjazd do Polski. Jeśli będzie to jednak odosobniony i ostatni przypadek wszystko powinno być w porządku.

Do zamieszek w Warszawie doszło przed meczem Polska - Rosja. W trakcie i bezpośrednio po starciach policja zatrzymała ponad 180 osób.

Zobacz nasz serwis o Euro 2012 >>>

IAR, aj

sortuj
liczba komentarzy: 0
    Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!