Balotelli chce dowodu swego ojcostwa

PAP
Marcin Nowak 04.07.2012
Mario Balotelli
Mario Balotelli, foto: PAP/EPA/CLAUDIO PERI

Mario Balotelli zapowiedział, że będzie domagał się przeprowadzenia testu, który potwierdziłby, że to on jest ojcem dziecka włoskiej modelki i gwiazdy telewizyjnej Raffaeli Fico.

W opublikowanym w poniedziałek wywiadzie dla kolorowego pisma powiedziała ona, że jest w czwartym miesiącu ciąży ze znanym piłkarzem reprezentacji Włoch.
W wydanym oświadczeniu Mario Balotelli podkreślił: "Wezmę na siebie całą odpowiedzialność, kiedy będę miał dowód mego ojcostwa".
Wyjaśnił, że przed kilkoma dniami dowiedział się o ciąży swej byłej partnerki, z którą rozstał się definitywnie na początku kwietnia.
"Dlatego postanowiłem się z nią skontaktować i dopiero, kiedy zapytałem potwierdziła, że to prawda. Jestem bardzo rozczarowany; nie sądzę, że to jest normalne, że nie wiedziałem aż do czwartego miesiąca ciąży" - napisał 21-letni napastnik włoskiej reprezentacji.
"Nie rozumiem, dlaczego nie skontaktowała się ze mną natychmiast, by powiedzieć mi o czymś tak ważnym" - dodał.
Wyraził rozgoryczenie, że z informacją tą jego była dziewczyna poszła do mediów "sprzedając zdjęcia i wywiady".
"Raffaela jest wystarczająco znana, by nie musieć wykorzystywać także tej historii dla celów reklamowych. To jest pierwszy i ostatni raz, kiedy mówię publicznie na ten temat i nie zamierzam odpowiadać na to, co ona powie lub napisze" - zastrzegł strzelec trzech goli podczas Euro 2012.

man

sortuj
liczba komentarzy: 0
    Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!