Kto z kim i gdzie?

PAP
Marcin Nowak 20.05.2012

Zobacz, gdzie, kiedy i o której rozegranych zostanie 31 meczów.

Faza grupowa Euro 2012 odbędzie się w dniach od 8 do 19 czerwca, ćwierćfinały zaplanowano na 21-24 czerwca, półfinały - 27 i 28 czerwca, a turniej zakończy się finałem w Kijowie 1 lipca. Łącznie rozegranych zostanie 31 meczów.
Polscy piłkarze w fazie grupowej spotkają się z Grecją (8 czerwca w Warszawie), Rosją (12 czerwca w Warszawie) oraz z Czechami (16 czerwca we Wrocławiu).

Mstrzostwa Europy w Polsce i na Ukrainie potrwają od 8 czerwca do 1 lipca.

Terminarz finałowego turnieju ME 2012 (wszystkie godziny wg czasu polskiego):

Grupa A


8 czerwca, piątek
Polska - Grecja (Warszawa, godz. 18.00)
Rosja - Czechy (Wrocław, 20.45)

12 czerwca, wtorek
Grecja - Czechy (Wrocław, 18.00)
Polska - Rosja (Warszawa, 20.45)

16 czerwca, sobota
Grecja - Rosja (Warszawa, 20.45)
Czechy - Polska (Wrocław, 20.45)

Grupa B

9 czerwca, sobota

Holandia - Dania (Charków, 18.00)
Niemcy - Portugalia (Lwów, 20.45)

13 czerwca, środa
Dania - Portugalia (Lwów, 18.00)
Holandia - Niemcy (Charków, 20.45)

17 czerwca, niedziela
Portugalia - Holandia (Charków, 20.45)
Dania - Niemcy (Lwów, 20.45)

Grupa C

10 czerwca, niedziela
Hiszpania - Włochy (Gdańsk, 18.00)
Irlandia - Chorwacja (Poznań, 20.45)

14 czerwca, czwartek
Włochy - Chorwacja (Poznań, 18.00)
Hiszpania - Irlandia (Gdańsk, 20.45)

18 czerwca, poniedziałek

Chorwacja - Hiszpania (Gdańsk, 20.45)
Włochy - Irlandia (Poznań, 20.45)

Grupa D


11 czerwca, poniedziałek
Francja - Anglia (Donieck, 18.00)
Ukraina - Szwecja (Kijów, 20.45)

15 czerwca, piątek

Ukraina - Francja (Donieck, 18.00)
Szwecja - Anglia (Kijów, 20.45)

19 czerwca, wtorek

Szwecja - Francja (Kijów, 20.45)
Anglia - Ukraina (Donieck, 20.45)

ćwierćfinały


21 czerwca, czwartek
1) pierwszy zespół grupy A - drugi zespół grupy B (Warszawa, 20.45)

22 czerwca, piątek
2) pierwszy zespół grupy B - drugi zespół grupy A (Gdańsk, 20.45)

23 czerwca, sobota
3) pierwszy zespół grupy C - drugi zespół grupy D (Donieck, 20.45)

24 czerwca, niedziela

4) pierwszy zespół grupy D - drugi zespół grupy C (Kijów, 20.45)

półfinały

27 czerwca, środa
zwycięzca ćwierćfinału 1 - zwycięzca ćwierćfinału 3 (Donieck, 20.45)

28 czerwca, czwartek

zwycięzca ćwierćfinału 2 - zwycięzca ćwierćfinału 4 (Warszawa, 20.45)

finał

1 lipca, niedziela
zwycięzcy półfinałów (Kijów, 20.45)

man

sortuj
liczba komentarzy: 0
    Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!