Londyn 2012 - przeżyj sportowe emocje z Polskim Radiem!

polskieradio.pl
Martin Ruszkiewicz 26.07.2012
Londyn 2012
Londyn 2012, foto: PAP/EPA/SERGEI ILNITSKY

Polskie Radio zaprasza do słuchania relacji i transmisji z Igrzysk Olimpijskich Londyn 2012, które nadawane są na antenach Programu Pierwszego,Trzeciego i Czwartego Polskiego Radia.

Letnie Igrzyska Olimpijskie obsługiwać będzie silna reprezentacja Polskiego Radia. Do Londynu wybiera się 12-osobowy zespół w składzie: Cezary Gurjew, Andrzej Janisz, Tomasz Zimoch, Rafał Bała, Tomasz Gorazdowski, Michał Gąsiorowski, Marek Solecki, Tadeusz Kwaśniak, Robert Skrzyński, Krzysztof Klepczyński, Janusz Graczyk i Michał Jakubik.

Ekipa Polskiego Radia będzie miała do swojej dyspozycji zarówno stanowiska komentatorskie, jak i reporterskie, m.in. na Stadionie Olimpijskim, gdzie zaplanowane są ceremonie otwarcia i zamknięcia oraz zawody lekkoatletyczne, a także w obiektach, w których odbędą się mecze siatkówki, zawody kajakarskie, wioślarskie, podnoszenia ciężarów, pływania, szermierki oraz kolarstwa MTB. Nasi dziennikarze zrelacjonują również przebieg regat żeglarskich rozgrywanych w Weymouth.

Na antenach Polskiego Radia nie zabraknie transmisji, relacji reporterskich, wywiadów, a także komentarzy z wszystkich zawodów, w których udział wezmą reprezentanci Polski, a także gwiazdy światowego sportu.

W Programie Pierwszym Polskiego Radia pojawią się dwa nowe cykle (nadawane codziennie podczas Igrzysk): "Prosto z Londynu" zaraz po wiadomościach oraz "Kronika Olimpijska" o godz. 6:40 (w niedziele o godz. 8:05), a także transmisje i relacje z ważniejszych wydarzeń oraz zmagań polskiej ekipy w ramach studia "Olimpijska Jedynka" codziennie o godz. 20. Każdego dnia materiały pojawiać się będą na antenie już od wczesnych godzin porannych.

Program Trzeci w trakcie Igrzysk codziennie będzie nadawać dwa specjalne "Studia Olimpijskie" – w porannej i popołudniowej audycji "Zapraszamy do Trójki" (godz. 7.35 i 16.40) oraz w podsumowaniu dnia w paśmie wieczornym (po godz. 23). Program zaplanował również specjalne audycje na otwarcie i zamknięcie Igrzysk. Ponadto Trójka pozostanie "otwarta" na to, co będzie się działo w Londynie.

Dziennikarze Programu Czwarty Polskiego Radia będą na bieżąco informować słuchaczy o ważnych wydarzeniach podczas Igrzysk, m.in. o sukcesach Polaków, czy pobitych rekordach. Program będzie przerywany specjalnymi serwisami sportowymi. Ponadto co piątek nadawany będzie cykl "Strefa sportu" (w audycji "4 do 4", od godz. 13 do 16), w którym znajdą się podsumowania wydarzeń i zapowiedzi weekendowe.

Zapraszamy także do odwiedzenia specjalnego serwisu przygotowanego na igrzyska olimpijskie w Londynie przygotowanego przez serwis sport.polskieradio.pl. W trakcie zawodów znajdą tam Państwo najnowsze i najciekawsze informacje:

Serwis Polskiego Radia - Londyn 2012

mr

sortuj
liczba komentarzy: 0
    Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!