Anastasi to urodzony pokerzysta

Jedynka
Piotr Grabka 31.07.2012
Jarosław Idzi
Jarosław Idzi, foto: PR/Wojciech Kusiński

Piątego dnia igrzysk na olimpijskich arenach zobaczymy między innymi polskich pływaków i drużynę siatkarzy. Jarosław Idzi, dziennikarz sportowy i były pięcioboista nowoczesny, wierzy zwłaszcza w tych ostatnich.


Gość Jedynki swój optymizm opiera m.in. na bardzo udanej inauguracji biało-czerwonych w meczu z Włochami. - Mam wrażenie, że mamy do czynienia z siatkarskim pokoleniem, jak to za czasów Wójtowicza, Boska, Gawłowskiego, Zarzyckiego, Karbarza. Wtedy trenerem był wspaniały fachowiec Hubert Wagner. Andrea Anastasi to także mądry trener. Mógłby grać w pokera z Andrzejem Niemczykiem i nie byłbym pewien kto wygra - mówił w "Sygnałach dnia".

We wtorek swoich szans w eliminacjach szukać będą również reprezentanci Polski w pływaniu: Otylia Jędrzejczak i Konrad Czerniak. - Chciałbym żeby Otylia awansowała do finału. Nie będzie to zadanie łatwe. Jest 5-7 młodych szybszych zawodniczek. Ale Konrad Czerniak to chłopak, który na 100 m stylem motylkowym może powalczyć z najlepszymi. Dziś jednak będzie płynął na 100 m stylem dowolnym - zaznaczył Jarosław Idzi, olimpijczyk z Seulu.

W radiowej Jedynce od godz. 12:30 będzie mozna słuchac obszernych relacji z meczu Polska-Bułgaria.

Więcej w nagraniu audycji.

Rozmawiali Daniel Wydrych i Krzysztof Grzesiowski.

Londyn 2012 - serwis specjalny >>>

pg

sortuj
liczba komentarzy: 0
    Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!