Polscy siatkarze zakłócili sen premierowi Wielkiej Brytanii

IAR / PAP
Aneta Hołówek 31.07.2012
Polacy Mariusz Prudel (L) i Grzegorz Fijałek (P) pokonali 2:0 w meczu turnieju siatkówki plażowej duet USA Jacob Gibb i Sean Rosenthal
Polacy Mariusz Prudel (L) i Grzegorz Fijałek (P) pokonali 2:0 w meczu turnieju siatkówki plażowej duet USA Jacob Gibb i Sean Rosenthal, foto: PAP/Adam Ciereszko

Mecze siatkówki plażowej igrzysk w Londynie rozgrywane są m.in. na boisku na terenie Horse Guards Parade. Głośne zachowania kibiców podczas nocnych sesji przeszkadzają okolicznym mieszkańcom, w tym Davidowi Cameronowi.

Grzegorz Fijałek i Mariusz Prudel w swoim drugim meczu fazy grupowej olimpijskiego turnieju siatkarzy plażowych pokonali reprezentantów USA, Jacoba Gibba i Seana Rosenthala 2:0 (21:17, 21:18).

Polskie Radio zaprasza do słuchania relacji i transmisji z Igrzysk Olimpijskich, które nadawane są na antenach Programu Pierwszego, Trzeciego i Czwartego Polskiego Radia.

Po tym niespodziewanym, ale jak najbardziej zasłużonym zwycięstwie nad parą zaliczającą się do faworytów igrzysk, Grzegorz Fijałek powiedział, że kluczem do wygranej była realizacja planu taktycznego.
Mariusz Prudel dodał, że jednym z elementów decydujących o zwycięstwie nad Amerykanami było właściwe reagowanie na to, jak się rozwijała sytuacja w meczu.

Polscy siatkarze spędzają sen z powiek premiera Wielkiej Brytanii

Mecze siatkówki plażowej igrzysk w Londynie rozgrywane są m.in. na boisku na terenie Horse Guards Parade, w centrum miasta. Głośne zachowania kibiców podczas nocnych sesji przeszkadzają okolicznym mieszkańcom, w tym premierowi Wielkiej Brytanii.
Premier David Cameron, zapytany przez dziennikarzy o ocenę pierwszych dni olimpijskich zmagań, chwalił organizatorów za kilkuletni wysiłek przygotowań. Jedyne jego zastrzeżenia dotyczyły - jak to określił - skarg mieszkańców okolic Horse Guards Parade, którzy narzekają na nocne hałasy utrudniające wysypianie się.

Londyn 2012 - serwis specjalny >>>

ah

sortuj
liczba komentarzy: 0
    Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!