Medaliści na meczu Polska - Anglia? Piłka po stronie PZPN

polskieradio.pl
Marcin Nowak 13.09.2012
Polska reprezentacja paraolimpijczyków podczas powitania na warszawskim lotnisku Okęcie
Polska reprezentacja paraolimpijczyków podczas powitania na warszawskim lotnisku Okęcie, foto: PAP/Rafał Guz

Dziennikarz Polskiego Radia Tomasz Zimoch oficjalnie zaapelował do PZPN o zaproszenie polskich medalistów z igrzysk olimpijskich i paraolimpijskich na mecz Polska - Anglia.


Komentator sportowy radiowej Jedynki w ten sposób chciałby uhonorować naszych sportowców za ich sukcesy w Londynie.

- To dobra okazja by podziękować wszystkim medalistom igrzysk olimpijskich i paraolimpisjkich w Londynie. A zatem apel do PZPN jest prosty, bardzo jasny i krótki: PZPN-ie zaproś wszystkich medalistów z Londynu na mecz Polska - Anglia na Stadion Narodowy w Warszawie. Właśnie choćby po to by poczuć trochę atmosferę londyńską - zaznaczył Tomasz Zimoch w nagraniu dla portalu polskieradio.pl.

Więcej o inicjatywie "PZPN-ie zaproś medalistów na mecz Polska - Anglia!!">>>

"Mistrzowie na Narodowym. Pokażmy sportowych bohaterów roku. Powitajmy ich po mistrzowsku. Niech loża vipowska zaroi się od wyjątkowych vipów. Medaliści Igrzysk i Paraolimpiady gośćmi honorowymi meczu jesieni" - w takich słowach Tomasz Zimoch zachęca na Facebooku przedstawicieli PZPN-u, by w wyjątkowy sposób potraktowali naszych bohaterów z Londynu.

Redaktor Polskiego Radia przekazał już swój pomysł władzom PZPN. O inicjatywie poinformował rzeczniczkę związku - Agnieszkę Olejkowską.
Mecz Polska - Anglia w ramach eliminacji mistrzostw świata do Brazylii zostanie rozegrany 16 października na Stadionie Narodowym w Warszawie.

man

sortuj
liczba komentarzy: 0
    Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!