OrlenLiga: Anna Miros przedłużyła kontrakt

PAP
Bartosz Orłowski 23.07.2015

Anna Miros nadal będzie występować w PGE Atomie Trefl. Niespełna 30-letnia siatkarka, która trafiła do Sopotu w 2012 roku, przedłużyła kontrakt z wicemistrzyniami Polski na kolejny sezon.

- Dobrze czuję się w Sopocie, a poza tym gram przecież w stabilnym klubie, który co roku rywalizuje także w europejskich rozgrywkach, w Lidze Mistrzyń, bądź w Pucharze CEV. Pod względem organizacyjnym i sportowym jest to miejsce, w którym zawodnikowi nie może niczego brakować, więc cieszę się, że spędzę tutaj kolejny sezon - przyznała na oficjalnej stronie sopockiego klubu Miros.

Czytaj dalej
Katarzyna Skowrońska 1200.jpg
Skowrońska-Dolata wraca do Polski

Niespełna 30-letnia atakująca przeszła do PGE Atomu Trefl w 2012 roku i w pierwszym sezonie świętowała wywalczenie mistrzowskiego tytułu. Następnie miała udział w zdobyciu brązowego i srebrnego medalu, a także Pucharu Polski.

Reprezentantka Polski jest ósmą zawodniczką, która zdecydowała się przedłużyć kontrakt z zespołem wicemistrzyń Polski. Poza nią w Sopocie zostały środkowe Zuzanna Efimienko, Maja Tokarska i Brittnee Cooper, atakująca Katarzyna Zaroślińska, przyjmująca Klaudia Kaczorowska, rozgrywająca Anna Kaczmar oraz libero Agata Durajczyk. Umowę, na dwa lata, prolongował również trener Lorenzo Micelli.

Z drużyny odeszły natomiast rozgrywająca Izabela Bełcik (Chemik Police) oraz dwie przyjmujące, Belgijka Charlotte Leys (Galatasaray Stambuł) i Amerykanka Deja McClendon (Tauron MKS Dąbrowa Górnicza). W ich miejsce pozyskano 23-letnią serbską rozgrywającą Danicę Radenkovic, która w poprzednim sezonie występowała w Polskim Cukrze Muszyniance Muszyna oraz 27-letnią kapitan reprezentacji Holandii, przyjmującą Maret Balkestein-Grothues. Sopoccy działacze zamierzają zakontraktować jeszcze jedną przyjmującą.

bor

sortuj
liczba komentarzy: 0
    Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!