Tomasz Zimoch dopiął swego! Medaliści zaproszeni

polskieradio.pl
Martin Ruszkiewicz 28.09.2012
Polscy paraolimpijczycy po powrocie z Londynu
Polscy paraolimpijczycy po powrocie z Londynu, foto: PAP/Leszek Szymański

"Udało się !!! Załatwione!!!" - w takich słowach Tomasz Zimoch oznajmił, że PZPN zaprosi polskich medalistów igrzysk olimpijskich i paraolimpijskich w Londynie na mecz Polska - Anglia.


"Mistrzowie na Narodowym. Pokażmy sportowych bohaterów roku. Powitajmy ich po mistrzowsku. Niech loża vipowska zaroi się od wyjątkowych vipów. Medaliści Igrzysk i Paraolimpiady gośćmi honorowymi meczu jesieni" - w takich słowach jakiś czas temu Tomasz Zimoch zachęcał na Facebooku przedstawicieli PZPN-u, by w wyjątkowy sposób potraktowali naszych bohaterów z Londynu.

Inicjatywa spotkała się z pozytywnym odzewem ze strony władz związku. W tej chwili listy z zaproszeniami dla medalistów z Londynu wysyłane są do Polskiego Komitetu Olimpijskiego i Polskiego Komitetu Paraolimpijskiego.

"Właśnie skończyłem spotkanie z sekretarzem PZPN. W piątek PZPN ma zaprosić sportowców w formie oficjalnego komunikatu. Szczegółowe ustalenia będą czynione w porozumieniu z Polskim Komitetem Olimpijskim i Komitetem Paraolimpijskim. Medaliści będą przedstawieni na Stadionie Narodowym" - potwierdził dziennikarz radiowej Jedynki na Facebooku.

Nie koniec niespodzianek

"Waldemar Baryło zapewnił, że tak będzie 16 października! Przystał i na przedstawiony pomysł rozwinięcia sektorówki. Przystał i na kolejną propozycję, by niemal w rocznicę meczu na Wembley na tegoroczne spotkanie zaprosić i Jana Domarskiego! Poszedłem dalej - zaproście i Petera Shiltona! Ale tu pan sekretarz odpowiedział, a może Anglicy, że nie życzą sobie tego..." - dodał słynny komentator sportowy.

"Najważniejsze, że udało się załatwić to co było przecież takie proste! - zakończył Tomasz Zimoch.

Dla kibiców mamy również smutną wiadomość. Do otwartej sprzedaży nie trafią bilety na mecz eliminacji MŚ Polska - Anglia. Wszystkie wejściówki zostały już wyprzedane.

Mecz Polska - Anglia w ramach eliminacji do mundialu w Brazylii w 2014 roku odbędzie się na Stadionie Narodowym w Warszawie 16 października o godz. 21.00.

polskieradio.pl, mr

sortuj
liczba komentarzy: 0
    Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!